Pull the Wire, Zenek Kupatasa

Kiedy: Piątek, 13.09.2019
Gdzie: Vinyl
Start: 19:00:00
Bilety: 30zł przedsprzedaż, 40zł w dniu koncertu
Reklama

Zespoł Pull the Wire i Zenek Kupatasa będą promować swoje nowe wydawnictwa, ale nie zabraknie hitów z przekroju całej twórczości.

Bilety:
Przedsprzedaż biletów on-line: https://goout.net/pl/bilety/zenek-kupatasa+pull-the-wire/uycf/


Zenek Kupatasa to kopciuszek polskiej sceny niezależnej. Niepozorny grubasek, który od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat i dla którego napisał m.in. takie szlagiery jak "Klocki", "Buraki", czy "Serce". Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów. 33 września ukaże się jego siódma płyta, ale tak naprawdę to debiutancka (licząc od tyłu), zatytułowana „Darmowe Przytulasy”. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Gra bez setlisty prezentując przekrój najlepszych piosenek ze swojej opasłej TFUrczości. Wspomagają go w tym na scenie: Tomek Antoniak (bas) i Michał "Mrufka" Jędras (perkusja).

www.zenek33.pl

Pull The Wire wraca na scenę z nowym minialbumem "Sztuka Przemijania" (premiera jesienią 2019). Żyrardowski kwartet w składzie Marszal (wokal, gitara), Micro (bas), Koziar (gitara), Marek (perkusja) przy akompaniamencie mocnego rock'and'rolla z punkowym pazurem opowie o tym, jak ważne jest żyć własnym życiem, w zgodzie ze sobą, często na przekór przeciwnościom, nieraz zbaczając z utartych ścieżek, które prowadzą donikąd. Na koncertach nie zabraknie też starych hitów - strzelimy z chłopakami "Kapslami w niebo", odpalimy "Papierosa", posłuchamy o "Życiu w trasie" i historii prawdziwych "PGR-ów". Pull The Wire to zespół, dla którego trasa nigdy się nie kończy. Wpadniesz poczuć nową energię w starym stylu?

http://www.pullthewire.art.pl/

Tagi: Pull the Wire, Zenek Kupatasa

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 06.07.2020
Jutro, 07.07.2020
Reklama
Reklama