Dzisiaj, 17.10.2019



Yellow Horse
17.10.2019, godz. 19:00, Lord Jack


Reklama
Jutro, 18.10.2019

Trauma, Tankograd, Atropine
18.10.2019, godz. 19:00, Vinyl




Erith
18.10.2019, godz. 20:00, Niezła Sztuka


Reklama
Pojutrze, 19.10.2019
Jan-Rapowanie
19.10.2019, godz. 17:00, Pod Palmą


Lion Shepherd
19.10.2019, godz. 19:00, LUKR


Cronica / Diaboł Boruta
19.10.2019, godz. 19:00, Vinyl


Reklama
Niedziela, 20.10.2019



Recital "Muzyczne krajobrazy"
20.10.2019, godz. 18:00, rzeszowski Ratusz


Alosza Awdiejew
20.10.2019, godz. 19:00, Lord Jack


Reklama
Poniedziałek, 21.10.2019

Reklama
Środa, 23.10.2019
Stanisław Moniuszko i jego muzyka
23.10.2019, godz. 18:00, rzeszowski Ratusz


Reklama
Czwartek, 24.10.2019

Reklama
Piątek, 25.10.2019
Łydka Grubasa
25.10.2019, godz. 19:00, Pod Palmą


Babu Król
25.10.2019, godz. 20:00, Vinyl




Reklama
Sobota, 26.10.2019
Wadada
26.10.2019, godz. 20:00, Vinyl


Freenology
26.10.2019, godz. 20:00, Niezła Sztuka


Reklama
Niedziela, 27.10.2019

BAiKA
27.10.2019, godz. 20:00, Lord Jack


Reklama
Środa, 30.10.2019

Reklama
Czwartek, 31.10.2019


Reklama
Piątek, 01.11.2019

Reklama
Czwartek, 07.11.2019
Mery Spolsky: Bigotka Tour
07.11.2019, godz. 19:00, Vinyl


Madrugada
07.11.2019, godz. 20:00, Underground Pub


Reklama
Sobota, 09.11.2019

1984
09.11.2019, godz. 19:00, Vinyl


Reklama
Niedziela, 10.11.2019

Gypsy plays Bowie
10.11.2019, godz. 20:00, Vinyl


Reklama
Środa, 13.11.2019

Reklama
Czwartek, 14.11.2019
Sonbird
14.11.2019, godz. 19:00, Vinyl


Reklama
Piątek, 15.11.2019
Nocny Kochanek
15.11.2019, godz. 19:00, Pod Palmą


Tides From Nebula + ROSK
15.11.2019, godz. 20:00, Vinyl


Reklama
Czwartek, 21.11.2019
Stach Bukowski
21.11.2019, godz. 20:00, Underground Pub


Reklama
Piątek, 22.11.2019
Świetliki
22.11.2019, godz. 20:00, Vinyl


Reklama
Niedziela, 24.11.2019

Cochise
24.11.2019, godz. 19:00, Lord Jack


Reklama
Poniedziałek, 25.11.2019

Reklama
Czwartek, 28.11.2019
Limboski
28.11.2019, godz. 20:00, Underground Pub


Reklama
Piątek, 29.11.2019
Farben Lehre + support
29.11.2019, godz. 20:00, Vinyl


Reklama
Sobota, 30.11.2019
Koncert "Co nam zostało w tamtych lat"
30.11.2019, godz. 18:00, sala koncertowa Wydział Muzyki UR


Reklama
Czwartek, 05.12.2019
Tymon Tymański & 3/4
05.12.2019, godz. 20:00, Vinyl


Reklama
Sobota, 07.12.2019
Bracia Figo Fagot
07.12.2019, godz. 18:00, Pod Palmą


BonSoul: Bonson x Soulpete
07.12.2019, godz. 20:00, Vinyl


Reklama
Środa, 11.12.2019

Reklama
Sobota, 14.12.2019

Reklama
Czwartek, 19.12.2019

Reklama
Piątek, 20.12.2019

Reklama
Sobota, 21.12.2019
Wintercore And More vol. 8
21.12.2019, godz. 19:00, Vinyl


Reklama
Poniedziałek, 06.01.2020

Reklama
Czwartek, 16.01.2020
Daniel Spaleniak
16.01.2020, godz. 20:00, Underground Pub


Reklama
Czwartek, 30.01.2020

Reklama
Reklama
Sobota, 14.03.2020

















Reklama
Reklama