Intrygujące, hipnotyzujące i uwodzące kolorami fotografie w Galerii Nierzeczywistej
14 października o godz. 18:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF przy ulicy Matejki 10, odbędzie się wernisaż wystawy zatytułowanej „## BEAUTY”. Fotografie będzie można oglądać do 3 listopada. Później wystawa zostanie przeniesiona do CDKiIT SPICHLERZ w Tyczynie.
Intrygujące, hipnotyzujące i uwodzące kolorami fotografie w Galerii Nierzeczywistej

Wystawa powstała z połączenia dwóch pasji - fotografii i wizażu. Od strony fotograficznej będziemy mogli podziwiać obrazy, które powstały spod oka fotografa Mariusza Barana, natomiast stroną wizerunkową i przygotowaniem modelek do fotografii, zajęła się wizażystka Marta Kwolek. „## BEAUTY” w swoim zamierzeniu ma pokazać, że świat fotomodelingu, może być odmianą Sztuki. 

W stylizacjach i fotografiach widać ogromną dbałość o szczegóły, dzięki czemu obok tych prac trudno przejść obojętnie. Na obrazach będzie można podziwiać „Matrony, Caryce, Księżniczki”, które intrygują, hipnotyzują i uwodzą kolorami widza.

O wyjątkowości sfotografowanych stylizacji świadczy także fakt, że wszystkie zostały wykonane w oparciu o materiały znalezione w sklepach second - hand i otrzymały nowe życie.

Mariusz Baran - nauczyciel z zawodu, fotograf z wyboru. Fotografię odkrył przypadkiem, nie przypuszczając, że zawładnie sporą częścią jego życia. Eksperymentował z wieloma rodzajami fotografii, by wreszcie odkryć, że w studio odnajduje spełnienie swojej pasji. Piękno, różnorodność i niezwykłość ludzkich twarzy powodują, że fotografia staje się dla niego niezwykłą podróżą w głąb samego siebie. Swoimi pracami pragnie pokazać, że świat fotomodelingu to nie tylko komercja i reklama, ale również Sztuka. Fotografuje oszczędnie, pamiętając, że na zdjęciu najważniejszy jest człowiek.

Od 2008r. związany jest z Rzeszowskim Stowarzyszeniem Fotograficznym. Jest autorem wystaw indywidualnych i zbiorowych, nagradzanym i wyróżnianym w konkursach fotograficznych. Jego ostatni sukces, tytuł laureata XV edycji międzynarodowego konkursu "Portret 2016" w Kole, związany jest ze zdjęciem "#blueberry" z prezentowanej wystawy. W swojej artystycznej drodze kieruje się zasadą, że "zdjęcia należy czytać, a nie oglądać".

www. mbfotogratia.pl

www.facebook.com/mariuszbaranphotography

Marta Kwolek - jeszcze kilka lat temu urzędnik państwowy - dziś wizażystka z zawodu i pasji. Powiedzieć można: typowa historia kobiety, która w pewnym momencie życia postawiła wszystko na jedną kartę i zaczęta realizować swoje marzenia. Ponieważ kocha to co robi i wkłada w to całe serce, w ciągu kilku lat osiągnęła poziom, na który inni pracują zdecydowanie dłużej. Przez dwa lata intensywnie szkoliła się u najlepszych i w lutym 2015r. podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, a potwierdzeniem jest zdany egzamin państwowy.

Zaczyna publikować swoje prace w magazynach branżowych i ślubnych m.in. w „Magazyn Moda Ślub", „e-makeupownia" oraz „Lash me", gdzie trzykrotnie jej prace trafiają na okładkę. Współpracuje przy sesjach zdjęciowych na terenie Rzeszowa i Warszawy oraz prowadzi tam kursy, szkolenia i warsztaty. Kocha książki i podróże. Od niedawna swoje pasje może łączyć, współpracując przy sesjach zdjęciowych poza granicami kraju. W maju 2016r„ zrealizowała kolejne marzenie, otwierając Studio Makijażu w Tyczynie. Specjalizuje się w makijażach ślubnych, wykonuje również, makijaże okolicznościowe i artystyczne. Kolory i obrazy, które tworzy jej wyobraźnia, znajdują odzwierciedlenie w stylizacjach.

www.martakwolek.pl

www.facebook.com/MartaKwolekMakeupart

RESinet.pl jest jednym z patronów medialnych wystawy

Galeria zdjęć

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: fotografia , Galeria Nierzeczywista RSF , ##Beauty , Mariusz Baran , wernisaż wystawy

Dzisiaj, 21.07.2019
Jutro, 22.07.2019
Pojutrze, 23.07.2019
środa, 24.07.2019
Czwartek, 25.07.2019
Piątek, 26.07.2019
Sobota, 27.07.2019
Niedziela, 28.07.2019
Poniedziałek, 29.07.2019
Wtorek, 30.07.2019
środa, 31.07.2019
Sobota, 03.08.2019
Niedziela, 04.08.2019
Festiwal
Czwartek, 08.08.2019
Piątek, 09.08.2019
Reklama