Aktualności:

Intrygujące, hipnotyzujące i uwodzące kolorami fotografie w Galerii...

03.10.2016

14 października o godz. 18:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF przy ulicy Matejki 10, odbędzie się wernisaż wystawy zatytułowanej „## BEAUTY”. Fotografie będzie można oglądać do 3 listopada. Później wystawa zostanie przeniesiona do...


Kalendarium imprez:

Wernisaż wystawy zbiorowej Lidia Varanova i kursanci Vedic Art

22.03.2019

Wernisaż wystawy zbiorowej Lidia Varanova i kursanci Vedic Art 2018/19 Co to jest Vedic Art.? Każdy obraz malowany techniką Vedic Art jest ilustracją jednej z wedyjskich zasad, napisanych w poetycki sposób. Vedic Art uczy, że...


Wernisaż wystawy fotografii Józefa Gajdy

04.03.2019

Wernisaż wystawy fotografii "Znane i nieznane fotografie rzeszowskiego dziennikarza i fotoreportera Józefa Gajdy (1933 - 2014)”. Józef Gajda urodził się 12 marca 1933 r. w Grudnej Kępskiej, gmina Biecz. Od 1956...


DAgArt CallinG

20.04.2018

Szanowni Państwo, Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was​ na wyjątkową wystawę, zwieńczającą trzy lata działalności DAgArt Galerie w Millenium Hall. "DAgArt CallinG" to już 18 wystawa przygotowywana przeze mnie dla...


Wernisaż wystawy "Piękno Ziemi"

06.04.2017

6 kwietnia o godz. 18:00 w Budynku G4 Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Warzywna 1) odbędzie się wernisaż wystawy pt. "Piękno Ziemi": ANNA BARAN – malarstwo ALEKSANDER MAJEWSKI – rzeźba KRZYSZTOF AUGUSTYN –...


Wystawa „Fascynacje Franciszka Kotuli - Rzeszów”

24.10.2016

Główną ideą wystawy jest przedstawienie archiwalnych fotografii prezentujących nasze miasto, pochodzących z okresu okupacji niemieckiej oraz lat 50-tych XX wieku. Na ekspozycji zobaczyć będzie można zdjęcia miejsc, które...


Wernisaż wystawy „Fascynacje Franciszka Kotuli - Rzeszów”

30.11..0001

Główną ideą wystawy jest przedstawienie archiwalnych fotografii prezentujących nasze miasto, pochodzących z okresu okupacji niemieckiej oraz lat 50-tych XX wieku. Na ekspozycji zobaczyć będzie można zdjęcia miejsc, które...


Wernisaż wystawy ##BEAUTY

14.10.2016

Wystawa powstała z połączenia dwóch pasji – fotografii i wizażu. Takie spotkanie musiało zaowocować bliższą współpracą. „##BEAUTY” w swoim zamierzeniu ma pokazać, że świat fotomodelingu może być...


Reklama
Reklama