Wyprzedaż garażowa II

Spotkanie
Kiedy: Sobota, 15.09.2018
Gdzie: Rzeszowski Inkubator Kultury
Start: 10:00

15 września wystartuje kolejna edycja wyprzedaży garażowej, organizowana przez Rzeszowski Inkubator Kultury. Wystawcą może zostać każda osoba pełnoletnia.

Na wyprzedaż możemy przynieść wszystkie te rzeczy, które na co dzień nie są już potrzebne. Organizatorzy namawiają do przynoszenia ozdób, dekoracji dla domu, nietrafionych prezentów, niezniszczonej odzież, przetworów domowej roboty oraz płyt muzycznych, vinyli i książek. Obowiązuje absolutna dowolność, jeżeli chodzi o towary, które znajdą się na wystawach.

Jak zostać wystawcą?

W wyprzedaży mogą wziąć udział wszyscy chętni, ale jako wystawcy mogą występować jedynie osoby pełnoletnie, które dokonają prawidłowej rejestracji. Istnieją dwie opcje zgłoszeń: pierwsza z nich dostępną jest TUTAJ (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbmNpjrgVLeh5tGnK-zO8uKJLlIGLp9opzU6wXQowdZ2m6RA/viewform), natomiast kolejna wiąże się z osobistym przybyciem do siedziby Rzeszowskiego Inkubatora Kultury we wtorki (godz. 15:00 – 17:00). Dla pierwszych 13 wystawców przygotowano stanowiska.

Organizator może zapewnić stoły, jednakże w ograniczonej ilości. Informację o zapotrzebowaniu należy podać w formularzu zgłoszeniowym. Wystawcy zobowiązani są oznaczyć towary cenami lub podzielić towary na grupy cenowe, by uczestnicy wyprzedaży w łatwy sposób mogli zidentyfikować wartość wyprzedawanych rzeczy.

Niedozwolone jest wystawianie na wyprzedaży rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, a także towarów niebezpiecznych [np. petardy] oraz wymagających posiadania specjalnych zezwoleń (np. alkohol, broń, tytoń). Po zamknięciu swojego stanowiska, wystawca musi pozostawić porządek i zabrać ze sobą wszystkie rzeczy, które nie zostały sprzedane, oddane lub wymienione.

Miejsce akcji

Wystawa rozpocznie się 15 września o godz. 10.00 w Letnim Ogródku Kulturalnym przy Rzeszowskim Inkubatorze Kultury (ul. Jagiellońska 24).

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych wyprzedaż może zostać przeniesiona do wnętrza Rzeszowskiego Inkubatora Kultury lub przesunięta na inny termin.

Tagi: Rzeszowski Inkubator Kultury, Wyprzedaż garażowa

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 25.04.2019
Jutro, 26.04.2019
Piekiełko, godz. 21:00
Impreza
Teatr Maska, godz. 11:30, 9:00
Spektakl
Grand Club , godz. 22:00
Impreza
Bajka Disco Club, godz. 21:00
Koncert
Koncert
Impreza
Koncert
Pojutrze, 27.04.2019
Reklama