Dzisiaj, 24.02.2018
12th GRAND CLUB Birthday - The Bangers LIVE
24.02.2018, godz. 22:00, Grand Club
impreza


Highway to hell
24.02.2018, godz. 21:00, Piekiełko
impreza


T R a P Y N.
24.02.2018, godz. 21:00, Nowa Kultura
impreza


Top Girls
24.02.2018, godz. 21:00, KULA Bowling and Club
impreza


Welcome To Havana
24.02.2018, godz. 21:00, Bajka Disco Club
impreza


Saturday Vibe
24.02.2018, godz. 20:00, Czarny Kot
impreza


Jutro, 25.02.2018
Leniwa niedziela - Wyprzedaż Towarów
25.02.2018, godz. 00:00, Pewex Pub
impreza


Sylwia Lipka Na Fali
25.02.2018, godz. 16:00, Life House
koncert


Statek Noego
25.02.2018, godz. 12:00, Teatr Maska
spektakl


Zorro
25.02.2018, godz. 16:30, Teatr Maska
spektakl


Palmowy Dancing
25.02.2018, godz. 21:00, Pod Palmą
impreza


Wtorek, 27.02.2018
Zorro
27.02.2018, godz. 11:30, 09:00, Teatr Maska
spektakl


Wtorkowe karaoke
27.02.2018, godz. 20:00, Pewex Pub
impreza


środa, 28.02.2018
Zorro
28.02.2018, godz. 11:30, 09:00, Teatr Maska
spektakl


Piątek, 02.03.2018
Bedoes x PlanBe
2.03.2018, godz. 20:00, Lukr
koncert


Happysad
2.03.2018, godz. 19:00, Pod Palmą
koncert


Sobota, 03.03.2018
Happy Birthdaze & The 12" Deep House Crew
3.03.2018, godz. 21:00, Nowa Kultura
impreza


Niedziela, 04.03.2018
Koncert pamięci Tadeusza Nalepy
4.03.2018, godz. 17:00, Wojewódzki Dom Kultury
koncert


Wtorek, 06.03.2018
Wtorkowe karaoke
6.03.2018, godz. 20:00, Pewex Pub
impreza


Czwartek, 08.03.2018
Studencki Dzień Kobiet
8.03.2018, godz. 21:00, Grand Club
impreza


Piątek, 09.03.2018
Dzień Kobiet w LUKR
9.03.2018, godz. 21:00, Lukr
impreza


Smoking Barrelz
9.03.2018, godz. 20:40, Nowa Kultura
koncert


Strachy na Lachy
9.03.2018, godz. 20:00, Pod Palmą
koncert


Niedziela, 11.03.2018
Kula Winter Ending Cup 2018
11.03.2018, godz. 12:00, KULA Bowling and Club
impreza


Czwartek, 15.03.2018
Bieszczadzki Wieczór z zespołem Grzane Wino
15.03.2018, godz. 19:00, Jameson Pub
impreza


Piątek, 16.03.2018
Dżem
16.03.2018, godz. 21:00, Lukr
koncert


Sobota, 17.03.2018
Maleńczuk gra Młynarskiego
17.03.2018, godz. 18:00, Kino Zorza
koncert


Piątek, 23.03.2018
Hunter
23.03.2018, godz. 19:00, Pod Palmą
koncert


Piątek, 06.04.2018
Koncert Kraina Przyjemności w Undergroundzie
6.04.2018, godz. 20:00, Underground Pub
koncert


The Underground Man
6.04.2018, godz. 21:00, Nowa Kultura
koncert


Niedziela, 08.04.2018
Koncert Lonker See + Palmer Eldritch w Undergroundzie
8.04.2018, godz. 20:00, Underground Pub
koncert


Ralph Kaminski i My Best Band In The World
8.04.2018, godz. 19:00, Lukr
koncert


Sobota, 14.04.2018
Alicja w krainie muzycznej magii
14.04.2018, godz. 11:00, Filharmonia Podkarpacka
koncert


Rock poezji
14.04.2018, godz. 19:00, Filharmonia Podkarpacka
koncert


Piątek, 20.04.2018
XXanaxx "Ciepło Tour"
20.04.2018, godz. 19:00, Lukr
koncert


Piątek, 18.05.2018
Kabaret Ani Mru Mru
18.05.2018, godz. 18:00, Kino Zorza
spektakl