Psychofilia 2017: Straight Hate, Rotengeist, Bottom

koncert
Kiedy: Piątek, 28.04.2017
Gdzie: Vinyl
Start: 19:00

PSYCHOFILIA Mini’Tour 2017

Mini’tour z okazji wydania płyty „Psychofilia” przez zespół Bottom (data premiery: 28.04.2017). Cały weekend w składzie Bottom / Straight Hate + zaproszeni goście na każdym z koncertów.


STRAIGHT HATE
Grindcore'owe tornado z naleciałościami death metal. Istniejący od 2008 roku Straight Hate ma na swoim koncie serię koncertów, dwa splity oraz debiutancki album. „Every Scum Is A Straight Arrow”, bo o nim mowa, to bez wątpienia najmocniejszy grindowy album wydany w zeszłym roku na polskiej scenie. Zespół wielokrotnie udowodnił swoją sceniczna moc. Ten kwietniowy weekend będzie kolejną okazją do tego żeby sprawdzić jak dziki, a jednocześnie precyzyjny jest Straight Hate w wersji live.

ROTENGEIST
Kolejnym gościem na Psychofilia Mini’Tour będzie Rotengeist z Przemyśla. Działający nieprzerwanie od 2005 roku, małymi krokami lecz skutecznie buduje swoją pozycję na scenie. Dorobek wydawniczy stanowią dwa demosy oraz dwa pełne albumy. Na 3 kwietnia zaplanowana została data premiery trzeciego długograja – „The Test That Divides Us All”. 3 osoby na scenie, jednak o chwili nudy nie może być mowy.

BOTTOM
Dobrze znana maszyna ze Śląska - Bottom - operuje ciężkim i masywnym łomotem. Czerpie garściami z grindcore, hardcore, crust czy nawet elementów death metalu. Jednym słowem, konglomerat hałasu. Istniejąc ponad 20 lat na scenie, grając mnóstwo koncertów oraz wydając dwa pełne albumy oraz trzy EP pokazuje, iż wytrwałość i solidne podejście do tematu gwarantuje coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Sześć osób na scenie, łamiąca kości ściana gitar, potężna sekcja rytmiczna oraz dwa wokale zapewnią moc atrakcji.

PSYCHO VISIONS
Zespół z Rzeszowa grający melodyjny death metal, nie bojący się jednak czerpać inspiracji z wielu muzycznych źródeł. Na koncie wydawniczym band posiada jedną EP’kę – „Further, Darker, Deeper…”, wydaną własnym sumptem w 2015 roku. Obecnie trwają prace nad nowym materiałem i zapewne na koncercie w Rzeszowie będzie można usłyszeć już tego efekty.

 

Tagi: Vinyl, imprezy Rzeszów

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze