Mielątek

koncert
Kiedy: Piątek, 13.10.2017
Gdzie: Vinyl
Start: 20:00:00
Bilety: 13 / 15 pln

W piąTEKK 13 na 2 scenach będziemy uskuteczniać klimaty
Hard Tek / French Core / Drum&Bass / Break Core / Tekno / Hard Core / Neuro Funk / Technoid / Acid / Techno / Minimal

Scena TEKNO / DNB:
- DESPER [Rygor / Jebaćtyhihten // Lublin]
- ERYKK [MuoTekk / Neurosport // Wrocław] 
- RAF [MuoTekk / Neurosport // Wrocław] 
- DIRTY SAND023 [Sound Vandals // Rzeszów] 
- GRADER GOTH [Ukraina] live act
- ESUS [Sound Vandals // Rzeszów]

Scena TECHNO: 
- KTLH [NIC // Kraków] live act
- HOLYHALO [QL7R4 // Rzeszów] live act
- PREZO [TrickTrap // Rzeszów ]
- SIARA [ Rzeszów]

PŁATNY WSTĘP / WOLNY WYBÓR / WOLNE ŻYCIE
USER FRIENDLY / KLUB VINYL / RZESZOW
13 PLN / 15 PLN / 13.10.17 / 21:13 

BIO ZAWODNIKÓW:

- HOLY HALO aka R-TEK 

Rzeszowski producent dotychczas tworzył elektronikę oscylującą wokół wczesnego IDM uzupełnionego elementami techno i bass music. Jego pierwsze wydawnictwo to EP-ka „Songs From The Ocean”, którą opublikował francuski net-label Chase Records, działający od 2005 roku to coś dla fanów charakterystycznego brzmienia IDM rodem z wytwórni Rephlex. Ex klawiszowiec post-metalowego bandu HECTIC SUN. Obecnie produkuje techno jako HOLY HALO, w dwuosobowym projekcie QL7R4 popełnia natomiast grime. Obydwie tworczości bedzie można usłyszeć na mielonce w formie live actu.
https://soundcloud.com/holy-halo
http://chaserecords.free.fr/chasereleases/chase059.html
https://soundcloud.com/r-tekk
https://soundcloud.com/hecticsun

- DIRTY SANDOZ aka DIR7Y 54ND023 
underground reprezent z rzeszowskiej ekipy Sound Vandals. Solidna firma, od lat na scenie, w Rzeszowie, w Polsce a swego czasu rownież w Holandii. Kozacka selekcja Tekno, Frenchcore, DrumnBass, Breaks z winyli.

- GRADER GOTH 
Dmytro z Czortkowa na Ukrainie w formie live actu zaprezentuje fuzję Dub Step / Metal Step / Dark Step / DnB / Hard Core doprawioną growlującymi fekaliami, przepraszam wokalami.

- DESPER
Organizuje imprezy od wczesnych lat 90tych, promując różne mutacje elektroniki - gabber/jungle/psycore/speedcore/breakcore. Obecnie współtworzy w Lublinie Rygor Sound System i wytwórnię płytową Jebaćtyhihten Records, której nakładem wyszła niedawno jego nowa płyta Demollytion. Był współtwórcą nieistniejącej już grupy Ślepcy, obecnie - produkuje sam. Jego muzyka ukazała się do tej pory w wytwórniach: Kool.POP Recordings, Ambush Records, Suburban Trash Industries, CockRockDisco, Alphacute/ Hirntrust Grind Media i we wspomnianym wyżej Jebaćtyhihten Records.
http://soundcloud.com/desper_of_slepcy
http://fb.com/desper666
http://fb.com/rygorss
http://jebactyhihten.pl/
http://fb.com/jebactyhihten

- PREZO 
Występował w miejscach takich jak: Filadelfia (Silk City,Maxim,New Wawe), Rzeszów Moniuszki, H2o, Negatyw, Akademia, Trygon-,Vinyl, Kraków, (Ministerstwo) Przemyśl (Sing Sing, forty-Łętownia, Salto), Jarosław (Reno), Lublin (Obsesja), Leżajsk (Ibiza), Tomaszów Lubelski (Manhattan- Bordo), Warszawa ( Quo Vadis), Presov (Plastik)
Miał okazje zagrać sety z takimi wykonawcami jak Dave DK, Angelo Mike, Tonika, Enzo, Loopsky, Jim Jones, Mr. Girth, Scarpa, Yaos ,Dominorr ,Lemonhead, Slee, Fold, Mess, Meness, Beg, Grepa, Crack, Greg Crack, Luke Van Srock, Tambourine man, Zombie, Rob Snow, Miss Acrae, Neay, Nexy.
Obecnie tworzy utwory w projekcie Tricktrap utrzymane w stylistyce ambient minimal techno oraz działa w kolektywie Mechaniczna Pomarańcza.
https://soundcloud.com/prezo6
https://soundcloud.com/tricktrap

- ERYKK 
- RAF

to reprezentanci wrocławskiego MUOTEKK CREW, które powstało w 2009 roku. W skład grupy wchodzą muzycy, producenci i DJ'e. Ogarniają imprezy klubowe i plenerowe w klimatach hardtekno, acid techno, mental, tribe, acidcore, hardcore, robią to również pod szyldem NEUROSPORT, w którym promują klimaty DNB / NEURO FUNK. Na mielonce pokażą obyda oblicza, żeby potem nikt nie gadał, że mało dramenbejsu.
https://soundcloud.com/erykk-mtk23
https://soundcloud.com/mtk23
https://soundcloud.com/muotekkcrew

- ESUS 
z rzeszowskiej ekipy Sound Vandals dobrze znanej w latach 2004-2009 z cyklu imprez Monster Melodies, gitarzysta sludge'owej kapeli KATHAA. Gwarancja kozackiej selekcji w klimatach Drum&Bass / Neuro / Technoid/ Hardcore
https://kathaa.bandcamp.com/

- KTLH 
Gra KTLH opiera się na improwizacji na szkieletowej kompozycji. Brzmienie i struktury powstają w czasie rzeczywistym jako rezultat dynamicznego operowania gałkami i przyciskami kontrolerów, dzięki czemu forma zmienia się ciągle. KTLH, wraz z Librontem tworzą kolektyw NIC, w ramach którego łączą style industrial i acid z inspiracjami zaczerpniętymi z muzyki awangardowej i klasycznej.
https://soundcloud.com/ktlh

- SIARA
całe życie towarzyszyła jej muzyka, głównie rockowa, jednak dopiero kilka lat temu zaczęła zgłębiać arkana muzyki elektronicznej, które, ku jej zaskoczeniu, okazały się być głębsze i bardziej rozległe niż była je sobie w stanie pierwotnie wyobrazić. Temat zaintrygował ją na tyle, ze postanowiła spróbować swoich sił w roli djki, preferującej brzmienia ciemniejszej i mroczniejszej strony techno, z czasem okraszonej dodatkowo acidowymi akcentami. Z domowego zacisza wyszła pod koniec 2016 roku prezentując swojego pierwszego seta w nieistniejącym już rzeszowskim Route 66, później można ją było usłyszeć także w Klubie Vinyl, jak również w Krakowie i Bielsko-Białej. Obecnie tempo jej setów przyspiesza wykraczając coraz dalej poza granicę 130 bpm. 
https://www.mixcloud.com/patrycja-ficek-lech

Tagi: koncerty Rzeszów, Vinyl Rzeszów

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 19.09.2018
Jutro, 20.09.2018
Pojutrze, 21.09.2018
Sobota, 22.09.2018
Niedziela, 23.09.2018
Poniedziałek, 24.09.2018
Wtorek, 25.09.2018
środa, 26.09.2018
Czwartek, 27.09.2018
Piątek, 28.09.2018