Kobieto - Wyjdź przed Szereg #6

Konferencja
Kiedy: Wtorek, 15.01.2019
Gdzie: Rynek Główny
Start: 18:00
Bilety: 40 zł

Już we wtorek 15 stycznia spotykamy się ponownie!

Serdecznie zapraszamy na 6 edycję wydarzenia "Kobieto - Wyjdź przed Szereg", która odbędzie się po raz pierwszy w nowym miejscu. Będzie to klub Rynek Główny, znajdujący się w samym sercu rzeszowskiego rynku - to samo wejście co do trasy podziemnej. Spotykamy się również o nowej porze - startujemy punktualnie o 18.00

Kobieto - Wyjdź przed Szereg to wyjątkowa konferencja skoncentrowana na inspiracji, motywacji, przedsiębiorczości oraz rozwoju osobistym dla kobiet.

Prelegentkami będą:

Monika Bartnik - psycholog i właścicielka gabinetu psychologicznego świadczącego usługi dla kierowców. Rok temu założyła fundację MUKOHELP działającą na rzecz osób chorych na mukowiscydozę. Fundacja to cały jej świat. Przez rok zdążyła zorganizować bal, kilka szkoleń, sesję kalendarzową z podopiecznymi fundacji, spotkać się z Pierwszą Damą, wziąć udział w Kiermaszu Dobroczynnym SHOM. Szykuje się do kolejnego balu i ciągle dąży do zorganizowania w Rzeszowie specjalnych pomieszczeń (izolatek) dla chorych z mukowiscydozą. Prywatnie żona i matka dwóch chłopców. Młodszy Igor choruje właśnie na mukowiscydozę. To on dodaje jej sił do walki o lepsze warunki leczenia. Lubi wyzwania i ma tysiąc pomysłów na minutę, które konsekwentnie realizuje. Jest konkretna i z powodzeniem, krok po kroku, wprowadza swoje pomysły w życie. Ma ogromną determinację, którą widać w każdym jej działaniu.

oraz

Lilianna Kupaj - Właścicielka i dyrektor zarządzająca firmy Szkoła Coachingu Lilianna Kupaj, prezes zarządu i fundatorka Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji. Autorka, trener, coach, mentor, wykładowca akademicki. Licencjonowany trener Transforming Communication™, akredytowany Coach IC, akredytowany Superwizor IC, Coach Master Trainer ICI. Od 2012 roku publikuje książki o tematyce coachingowej. Jest autorką i współautorką sześciu książek o tematyce coachingowej i rozwojowej oraz narzędzi coachingowych Kart SENS. Współautorka artykułów naukowych z zakresu coachingu, edukacji i motywacji. Zapoczątkowała w Polsce nurt coachingu edukacyjnego. Przygotowała pierwszych nauczycieli - coachów, wykorzystujących w swojej pracy kompetencje coachingowe. W 2012 roku została nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet przez Międzynarodową Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Aktywnie działa na rzecz mentoringu w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. W 2015 roku została uhonorowana tytułem "Kreatora Kompetencji Społecznych". W 2017 roku uhonorowana Skrzydłami Coachingu za promocję coachingu w edukacji. Znalazła się w prestiżowym "Leksykonie coachów trenerów mówców polskich" wydanym przez Wydawnictwo GALL.


Wydarzenie poprowadzi:
Tomasz Gulak - Szkoleniowiec, mówca motywacyjny, trener, działacz społeczny.
Założyciel "Wyjdź przed Szereg" / Tomasz Gulak - Wyjdź przed Szereg i pomysłodawca wydarzenia "Kobieto - Wyjdź przed Szereg"

Cała kwota zebrana ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na pomoc dla Fundacji Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP (https://www.facebook.com/fundacjamukohelp)

Bilety można nabyć wyłącznie drogą elektroniczną poprzez link:
www.kwps6rzeszow.evenea.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, dlatego dołącz do nas i kup swój bilet już dzisiaj!

Tagi: Rynek Główny, Kobieto - Wyjdź przed Szereg

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 19.06.2019
Jutro, 20.06.2019
Park Sybiraków, godz. 19:00
Koncert
Pojutrze, 21.06.2019
Sobota, 22.06.2019
Niezła Sztuka, Bulwary, godz. 09:00
Spotkanie
Bajka Disco Club, godz. 21:00
Impreza
Piekiełko, godz. 21:00
Impreza
Impreza
Vinyl, godz. 22:00
Impreza
Niedziela, 23.06.2019
środa, 26.06.2019
Czwartek, 27.06.2019
LUKR, godz. 19:00
Koncert
Niezła Sztuka, godz. 20:00
Koncert
Warsztaty
Piątek, 28.06.2019
Koncert
Piekiełko, godz. 21:00
Impreza
Reklama