Czesław Śpiewa

koncert
Kiedy: Piątek, 24.03.2017
Gdzie: Life House
Start: 20:30
Bilety: 45, 55

Trasa koncertowa promująca najnowszą płytę " Księga Emigrantów Tom II "

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory.
Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z poprzednich krążków zespołu, oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.

Obecnie zespół kończy prace nad nowym albumem „Księga Emigrantów. Tom II”, który został nagrany wspólnie z orkiestrą barokową Arte Dei Suonatori. Materiał do albumu powstał we współpracy z Arte dei Suonatori, polską orkiestrą barkową o międzynarodowej renomie. Na koncercie pojawią się premierowe piosenki z tekstami Michała Zabłockiego oraz przeboje z poprzednich krążków zespołu. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu. Premiera płyty „Księga Emigrantów. Tom II” przewidziana jest na marzec 2017.

Trasa koncertowa promująca najnowszą płytę " Księga Emigrantów Tom II "

Klub Muzyczny Life House
Data : 24.03.2017
Drzwi : 19:00
Start : 20:30
Bilety: 45 zł ( przedsprzedaż) , 55 zł (w dniu koncertu )

BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Podziemna Trasa Turystyczyna, ul. Rynek 26, Rzeszów
Biuro Thorn&Emm, ul. Cicha 4, Rzeszów
Grin Shop, ul. Plac Wolności, Kolbuszowa

BILETY INTERNETOWE:
Sieć Ticket Pro (oraz punkty partnerskie - salony sieci EMPIK, MEDIA MARKT oraz SATURN)

Tagi: Life House, imprezy Rzeszów, koncerty Rzeszów

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze