Rzeszowianin Dawid Ziemba nominowany do Fryderyka

fot. Materiały prasowe

Teledysk popularnej wokalistki Zuzy Jabłońskiej ”Powiedz mi to w twarz’ wyreżyserowany przez  Dawida Ziembę z Rzeszowa, został nominowany do nagrody Fryderyk 2019 w kategorii "Teledysk Roku". Klip cieszy się dużą popularnością  na You Tube i telewizji ESKA. 

Dawid Ziemba jest absolwentem Zespołu Szkół Plastycznych w Rzeszowie.  Będąc jeszcze w klasie maturalnej został  zwyciężą VIVA PHOTO AWARDS 2016 w kategorii Moda. 

Dziś Dawid Ziemba zajmuje się realizacją i montażem wideoklipów w agencji produkcyjnej  Mind Productions, której jest założycielem. Współpracuje z takimi artystami jak Magda Steczkowska,  Zuza Jabłońska, Lanberry, Marta Gałuszewska , Matt Dusk czy Honorata Skarbek. 

Jest też pomysłodawcą i wykonawca okładki najnowszego krążka Honoraty Skarbek, Sunset.

Sesja fotograficzna czy realizacja teledysków to nie tylko jego praca, ale także ogromna pasja. Dawid dał się poznać nie tylko jako reżyser i fotografik, ale i scenarzysta, operator oraz montażysta. 

Udział w wspomnianym teledysku nominowanym  do Fryderyka, mają jeszcze inni nasi podkarpaczanie, producenci nadzorujnacy powstanie tego klipu, Jola Mochalska z Rzeszowa i Artur Strączek z Jarosławia. 

Gala rozdania nagród odbędzie się w sobotę, 9 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Będzie można śledzić ją na żywo w TVN.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Dawid Ziemba , Fryderyki

Dzisiaj, 25.04.2019
Jutro, 26.04.2019
Piekiełko, godz. 21:00
Impreza
Teatr Maska, godz. 11:30, 9:00
Spektakl
Grand Club , godz. 22:00
Impreza
Bajka Disco Club, godz. 21:00
Koncert
Koncert
Impreza
Koncert
Pojutrze, 27.04.2019
Reklama