Ruszamy w miasto! Weekend w Rzeszowie [05-08.01.2017]
Gdzie w długi weekend na imprezę w Rzeszowie?
Ruszamy w miasto! Weekend w Rzeszowie [05-08.01.2017]

Leśna Kwartet w Underground Pub, Weekend z Superbohaterami w Bajka Disco Club i szereg imprez karnawałowych. Szykuje się dawka mocnych wrażeń. Pierwsze zabawy już dziś wieczorem!

Na noworoczną imprezę organizowaną 5 stycznia pod hasłem Sylwestrowy After zaprasza Pod Palmą. Także w czwartkowy wieczór szczególne wydarzenie dla rzeszowskich żaków. Do udziału w cotygodniowym Studenckim Czwartku zachęca Bajka Disco Club, gdzie odbędzie się Ladies’ Nights - impreza otwierająca karnawał.

Na Three Kings zaprasza z kolei Shine Club – początek godz. 21. W piątek natomiast standardowe przedsięwzięcia – All I Want Is High Heels w Shine Club oraz Piekło x Rezydencja w Piekiełku. Top Of The Year 2016 przygotowuje zaś Pod Palmą a imprezę Carnival - klub Piekiełko.

Również karnawałowo w LUKR, gdzie 7 stycznia o godz. 21.30 startuje impreza z cyklu Cukier x Woda, czyli LUKRowy karnawał! W Grand Club z kolei – Lady On Decks.

Dla chcących znaleźć drugą połówkę w niedzielę Noworoczny Speed Dating w Czarnym Kocie. Początek o godz. 18. W Pod Palmą natomiast powrót do standardowego Palmowego Dancingu.

 

KALENDARIUM WEEKENDOWYCH WYDARZEŃ W RZESZOWIE:

 

Leśna Kwartet

05 stycznia, Underground Pub, godz. 20, cena: wstęp wolny

Zespół wystąpi w składzie Albert Pacześniak - piano, Damian Goś - bass, Maciej Mikłasz - timbalesy, Paweł Bartłomiejczuk – conga, Wojciech Grodecki - flet poprzeczny.

 

New Year Party-Sylwestrowy After

05 stycznia, Pod Palmą, godz. 21, cena: wstęp wolny /5 zł

W pierwszy czwartek stycznia zapraszamy Was na szalone po Sylwestrowe AfterParty! Tego dnia studenci i nie tylko spotykają się Pod Palmą aby oblać to, iż następnego dnia jest wolne. Czwartek w Studenckim Klubie PodPalmą to zupełnie nowy mix najlepszych klubowych dźwięków - zarówno tych najnowszych, jak i najpopularniejszych klasyków. Będziemy kręcić pozytywną muzyką do samego rana, a parkiet będzie do waszej dyspozycji.

 

Studenckie Czwartki: Ladies' Nights Otwarcie Karnawału

05 stycznia, Bajka Disco Club, godz. 21, cena: wstęp wolny/5/10 zł

W każdy czwartek panie do godz. 23 wchodzą oraz piją drinki zupełnie za darmo. Imprezy nakręcą zawodowcy: sala główna disco polo: DJ LIZARD, sala exclusive house: BOLTY, DJ CREAM. Start: 21:00. Wstęp dla Panów z legitymacją studencką – 5 zł, reszta świata bez legitymacji studenckiej – 10 zł.

 

Three Kings

05 stycznia, Shine Club, godz. 21

Pierwszy tydzień nowego roku zaczynamy od... długiego weekendu! Chyba lepszego startu nie można było sobie wymarzyć. Za konsolą pojawią się rezydenci: ALEX MECHEW oraz VOROBSKIX. Line – up: Alex Mechew & Vorobskix (Shine Residents/Ukraine). Wstęp w godz. 21 – 22 – wszyscy studenci, którzy dołączyli do tego wydarzenia na FB wchodzą za darmo.

 

All I Want Is High Heels

06 stycznia, Shine Club, godz. 21, cena: wstęp wolny/5/10 zł

Piątki w SHINE tradycyjnie skierowane są do płci pięknej. Wszystkie kobiety w szpilkach wchodzą za darmo przez całą noc! 100 pierwszych kobiet w szpilkach otrzymuje na start welcome drinka. Pozostałe kobiety dopisane do listy FB wchodzą do klubu za darmo do 22:00, po tej godzinie symboliczny piątak. A żeby mężczyźni nie czuli się pokrzywdzeni to do 22:00 - 5 zł, później dyszka.

 

Piekło x Rezydencja

06 stycznia, Piekiełko, godz. 21.00, cena: wstęp wolny/10 zł

REZYDENCJA to projekt, do którego klub zaprasza każdego chętnego. Nowoczesne, polskie piątki to coś czego w Rzeszowie jeszcze nie było...W tym tygodniu za konsolą stanie DJ Ramzes. Wstęp – panie do godz. 23 za darmo, panowie i panie po godz. 23 – 10 zł.
 

Top Of The Year 2016

06 stycznia, Pod Palmą, godz. 21, cena: wstęp wolny/10 zł

Klub Pod Palmą zaprasza na podsumowanie minionego roku. Dziesiątki imprez, setki gości i jeszcze więcej wylanego alkoholu... to był naprawdę dobry rok! 6 stycznia spotykamy się aby powspominać i podsumować rok 2016 i wejść w nowy, oby jeszcze lepszy 2017!

 

Weekend z Superbohaterami

06 stycznia, Bajka Disco Club, godz. 20, cena: 10 zł

W ten weekend zagoszczą w naszym klubie Wasi ulubieni bohaterzy z ekranizacji filowych oraz animowanych. Możecie spodziewać się takich gwiazd jak BATMAN, SPIDERMAN, czy POGROMCY DUCHÓW. Z chęcia z Wami potańczą, zrobią drinka oraz selfie na ściance. Imprezy nakręcą nasi zawodowcy: sala główna - DJ LIZARD, sala exclusive - DJ DREAM.

 

Carnival

07 stycznia, Piekiełko, godz. 21, cena: 10/15 zł

W nowy 2017 rok Piekiełko wraca z pełną energią i optymizmem. Przed nami kolejna bardzo klubowa sobota, a DJ Ramzes zadba o najwyższy poziom muzycznej selekcji... Sound: R'n'B, nu-disco, funky, house. Wstęp: dziewczyny – 10 zł, chłopaki – 15 zł.

 

Carnival Party

07 stycznia, Pod Palmą, godz. 21, cena: wstęp wolny/ 7 zł / 10 zł

Po Świątecznym maratonie oficjalne rozpoczęcie karnawału w klubie Pod Palmą. Darmowy wstęp dla pań między godz. 21 a 22. Bilety dla studentów w cenie 7 zł  za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej. Pozostali – 10 zł.

 

Cukier x Woda. LUKRowy karnawał!

07 stycznia, LUKR, godz. 21.30, cena:

Woda i cukier w połączeniu tworzą niesamowity smak, przywołują najlepsze wspomnienia i dodają pozytywnej energii. W styczniu LUKR zaprasza na wyjątkową karnawałową serię imprez sygnowaną WODĄ I CUKREM. Zapowiada się iście LUKRowy karnawał. W klubie królować będą największe hity lat 80` i 90` oraz w soboty podczas których będą Was rozgrzewać świeże i mocno klubowe rytmy. Uwaga tym razem również rytmy disco! Jedyna taka namiastka Rio de Janeiro w Rzeszowie! Wstęp: Panie - do godz. 23 – free, po godz. 23 – 20 zł, Panowie całą noc – 20 zł. Dla posiadaczy kuponów z aplikacji mobilnej Day&Night wstęp darmowy.

 

LADY on Decks

07 stycznia, Grand Club, godz. 22, cena: 20 zł

W pierwszą sobotę nowego 2017 roku Grand Club wraca do kobiecego cyklu imprez - LADY ON DECKS! Tym razem ulubiona DJ-ka - Pani MOONDECK z Warszawy! Wspierać ją będzie klubowy, zawodowy rezydent - KRISS. Moondeck swój styl muzyczny określa jako mieszankę brzmień happyhouse i sexydeephouse, co chyba najlepiej oddaje charakter muzyki, jaką serwuje klubowiczom w swoich setach. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w rodzinnych stronach Trójmiasta. Determinacja w dążeniu do osiągnięcia perfekcyjnej techniki, niebanalny gust muzyczny i niesamowity kontakt z publicznością sprawia, że grywa już nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Marzy bowiem, aby grając przetańczyć całe swoje życie.

 

Sylwester Afterparty

07 stycznia, Shine Club, godz. 21

Pierwsza sobota stycznia nie mogła nazywać się inaczej. Poprawiamy noworoczne szaleństwo i wspominamy muzycznie ubiegły rok. Za sterami staną nasi rezydenci, czyli Ci, którzy znają Was najlepiej. Line-up: Mainstage - SandPokers (Shine Residents/Dębica), sala R'n'B - VIT. (Shine Resident/Kraków). Obowiązuje: door selection.

 

Palmowy Dancing

08 stycznia, Pod Palmą, godz. 21, cena: 7/10 zł.

To wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarz rzeszowskich imprez a za każdym razem zostawia po sobie inną, nową historię. Palmowy Dancing to największa impreza studencka w mieście. Najlepsze Disco Polo, Retro, Disco oraz stare polskie przeboje.

 

Noworoczny speed dating w Rzeszowie

08 stycznia, Czarny Kot, godz. 18,

Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi i chcesz spędzić wieczór w ciekawy sposób, przyjdź Czarny Kot Klub w Rzeszowie już 8 stycznia na jedyne w swoim rodzaju noworoczne szybkie randki! Wydarzenie przewidziane jest dla Pań w przedziale wiekowym 21 – 27 oraz Panów w przedziale wiekowym 23 – 29.  Czym jest Speed Dates? Jest to zabawa znana na całym świecie polegająca na spotykaniu się mężczyzn i kobiet w danym dniu i lokalu o określonej godzinie. Panie zajmują miejsca przy stolikach, a panowie się do nich dosiadają. Po 5-8 minutach (w zależności od tego ile osób przyjdzie) mężczyźni przesiadają się do kolejnych stolików i tak do momentu, aż wszystkie pary ze sobą nie porozmawiają.

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Ruszamy w miasto , weekend w rzeszowie

Dzisiaj, 25.06.2019
Scena na Bulwarach, godz. 20:00
Impreza
Jutro, 26.06.2019
Pojutrze, 27.06.2019
LUKR, godz. 19:00
Koncert
Niezła Sztuka, godz. 20:00
Koncert
Warsztaty
Piątek, 28.06.2019
Przystań Kawiarnia, godz. 18:00
Impreza
Koncert
Piekiełko, godz. 21:00
Impreza
Niezła Sztuka, godz. 21:00
Koncert
Impreza
Sobota, 29.06.2019
Rzeszowski Inkubator Kultury, godz. 10:00
Targi
sala koncertowa Wydziału Muzyki UR, ul. Dąbrowskiego 83, godz. 18:00
Spektakl
Koncert
Impreza
Impreza
Impreza
Impreza
Niedziela, 30.06.2019
Piątek, 05.07.2019
Sobota, 06.07.2019
Niedziela, 07.07.2019
Sobota, 20.07.2019
Reklama