Regina Brett w Rzeszowie. Amerykańska autorska spotka się z czytelnikami 12 listopada
Regina Brett w Rzeszowie. Amerykańska autorska spotka się z czytelnikami 12 listopada

„Bóg nigdy nie mruga” czy „Jesteś cudem” to książki, dzięki którym Regina Brett trafiła na listę bestsellerowych autorów New York Times'a. Jej książki, przetłumaczone dotąd na 25 języków, zaskarbiły sobie serca czytelników na całym świecie. Autorka kieruje je do osób chcących zmienić sposób patrzenia na siebie i świat. W związku z premierą książki „Kochaj” (Insignis) Regina Brett spotka się z publicznością już 12 listopada w Empiku w Galerii Rzeszów (spotkanie odbędzie się na placu eventowym Galerii Rzeszów). Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00.

Książka powstała nie tylko z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale też dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran – nawet jeśli innym wydają się one oczywiste. Autorka ma za sobą wiele trudnych chwil, ale potrafi trzeźwo spojrzeć wstecz i odkryć dar, jakim jest każde z życiowych doświadczeń. Ma świadomość, że nie wszystkie decyzje, które podjęła były dobre, ale żadnej nie żałuje, bo te zdarzenia uczyniły ją tym, kim jest dziś – odnoszącą spektakularne sukcesy autorką książek, pomagających ludziom osiągnąć szczęście i spełnienie. Regina Brett chce, żeby jej czytelnicy pokochali siebie, swoje życie i ludzi, którzy ich otaczają. Spotkanie z autorką będzie więc dla publiczności świetną okazją do zadania pytań o to jak zacząć zauważać pozytywne aspekty codziennej egzystencji i czerpać z nich satysfakcję.

Regina Brett – amerykańska autorka bestsellerów „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem” czy „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę”, dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Empik , Regina Brett

Dzisiaj, 21.10.2018
Jutro, 22.10.2018
Pojutrze, 23.10.2018
środa, 24.10.2018
Czwartek, 25.10.2018
Piątek, 26.10.2018
Sobota, 27.10.2018