Kinguin Gamer Lan i Red Bull Tour Bus w Millenium Hall
Kinguin Gamer Lan i Red Bull Tour Bus w Millenium Hall

Przed nami dwa niezwykłe wydarzenia! Już w najbliższy weekend w Millenium Hall odbędzie się finałowa faza rozgrywek Kinguin Gamer Lan w Counter-Strike: Global Offensive. W turnieju uczestniczyć będą znani gamingowej społeczności drużyny, komentatorzy, analizatorzy oraz prowadzący. Szykuje się zacięta rywalizacja, gdyż pula nagród sięga wartości 15.000 zł.

Natomiast, 13 czerwca, na Skwerze zawita Red Bull Tour Bus. Na dachu muzycznego autobusu koncert zagra Natalia Nykiel, w nowej zaskakującej odsłonie.

Finałowa faza rozgrywek turnieju Kinguin Gamer Lan

Przed graczami kolejna dawka emocji – tym razem w Counter-Strike: Global Offensive. Już 10 i 11 czerwca finałową fazę rozgrywek turnieju Kinguin Gamer Lan będzie można zobaczyć na żywo w Millenium Hall! Wstęp oczywiście bezpłatny, a podczas rozgrywek masa konkursów z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Imprezę poprowadzi Filip Testree Mątowski oraz znany wszystkim duet Inetkoxtv - największe koxy w Polsce czyli Patryk easy Dzięcioł oraz Paweł Saju Pawelczak.

Za komentarz rozgrywek lanowych będą odpowiadać komentatorzy ESL Polska - idealnie uzupełniający się duet w składzie Maciej Morgen Żuchowski oraz Kuba Kubik Kubiak.

Analizowaniem meczy zajmie się duet znany jeszcze z czasów Counter-Strike 1.6 - reprezentanci VenatoreS: Adam destru Gil oraz Sebastian dark Babiński.

Ponadto podczas imprezy będzie można spotkać m.in. TheNitroZyniak i jednego z najbardziej pozytywnie zwariowanych osób z YouTube - IsAmUxPompa. Każdy więc wie, że będzie dobra Pompa!

Łącznie w finałowej fazie turnieju w Millenium Hall zobaczyć będzie można 8 drużyn, wśród nich znajdują się już mocni gracze bo w akcji zobaczycie zaproszonych: Pompa Team Yellow, Pompa Team Black, Samsung4Gamers by Inetkox. Wszystkie drużyny mają o co grać, bo pula nagród sięga wartości 15.000 zł. Szykuje się więc zacięta rywalizacja na wysokim poziomie.

Startujemy w sobotę o godzinie 10.

 

Red Bull Tour Bus

Tegoroczna gwiazda trasy, Natalia Nykiel, jest postacią niezwykłą, wyróżniającą się nie tylko ogromnym talentem, ale przede wszystkim dbałością o każdy szczegół swojego niezwykle kolorowego widowiska koncertowego. Na czerwcową trasę artystka poszerzy skład zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach. O niepowtarzalności jej koncertów przekonać się będzie mogła publiczność Rzeszowa już 13 czerwca i będzie to jedyna taka okazja, aby usłyszeć Natalię w zaskakującej odsłonie. Artystka zaprezentuje show, w skład którego wchodzić będą utwory z albumu „Lupus Electro”. Obok nich usłyszymy także nowy singiel „Spokój”, który został wydany na początku maja i natychmiast podbił serca słuchaczy.

Koncert Natalii Nykiel w Rzeszowie odbędzie się dzięki współpracy z Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall 13 czerwca o godzinie 20.30 na Skwerze Millenium Hall. Wstęp na koncert jest bezpłatny, nie ma także ograniczeń wiekowych dla publiczności. Patronat nad trasą objęli: portal Wirtualna Polska oraz Radio Zet, na antenie którego będzie można wygrać możliwość spotkania z artystką. 

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Millenium Hall , Red Bull Tour Bus , Kinguin Gamer Lan