Fotograficzny zapis Szlaku Jedwabnego. Wystawa i spotkanie z Łukaszem Grudyszem

Fotograficzny zapis Szlaku Jedwabnego. Wystawa i spotkanie z Łukaszem Grudyszem

Przed nami kolejna wystawa w Galerii Nierzeczywistej RSF. 16 lutego 2018 r. będziemy gościem Galerii będzie fotograf, podróżnik, człowiek pasji i uśmiechu -  Łukasz Grudysz z wystawą "W drodze".

Uroczysty wernisaż wraz z Autorem odbędzie się w piątek, 16 lutego o godz. 18:00. 

Wystawa ta przedstawia jedną z wielu podróży jaką Łukasz odbył, a tak naprawdę jakie cały czas odbywa, bo cały czas jest "W drodze". Jest zapisem miejsc i życiorysów ludzi, którzy zamieszkują tereny dawnej drogi handlowej łączącej Chiny z Bliskim Wschodem i Europą, jest zapisem fotograficznym Szlaku Jedwabnego.

Zapraszamy gorąco, bo będzie to niezwykła uczta dla oczu, a także czas ciekawych opowieści z drogi...

Łukasz Grudysz - urodzony w 1984 roku w Krośnie. Od najmłodszych lat związany z fotografią i filmem. Z zawodu poligraf, kulturoznawca, fotograf. Jego największą pasją są wędrówki, dokumentacja świata, której towarzyszy nauka i smakowanie kultur. Każda podróż i każdy spotkany człowiek jest dla niego sposobem na poznanie i zrozumienie siebie samego. Adrenalina, współczucie i tęsknota pozwalają dostrzec detale, które zapisuje w swoich cyklach fotograficznych i filmach dokumentalnych ze wspólnym mianownikiem „podróż przez życie, a może raczej życie to podróż”.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Galeria Nierzeczywista RSF , Łukasz Gradysz

Dzisiaj, 10.12.2018
Jutro, 11.12.2018
Pojutrze, 12.12.2018
Czwartek, 13.12.2018
Piątek, 14.12.2018