Agnieszka Chylińska wystąpi w LUKR

Koncert Agnieszki Chylińskiej w Lukr rozpocznie trasę koncertową "Forever Child Tour 2017".
Zdjęcie ze strony LUKR

3 lutego w klubie LUKR wystapi Agnieszka Chylińska. Będzie to pierwszy koncert drugiej części trasy "Forever Chld Tour".

We wrześniu 2016 roku Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu, wydając album "Forever Child", który szybko uzyskał status złotej a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwór z krążka, piosenka Królowa Łez, ma już ponad 20 milionów odsłon w serwise YouTube. Gdy w październiku artystka rozpoczeła trasę "Forever Child Tour", bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. W związku z ogromnym zainteresowaniem i licznymi prośbami fanów, na luty i marzec 2017 roku została zaplanowana druga część "Forever Child Tour", która orpzocznie się w Rzeszowie.

Najnowa płyta Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukryte przez nią hasło: "nigdy nie taka sama". Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykłe emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy energetyczny rock.

19:30 - 20:00 wejście wyłącznie dla posiadaczy early entrance 
20:00 - otwarcie klubu, wejście dla posiadaczy wszystkich typów biletów
21:00 - koncert Agnieszki Chylińskiej

bilety :

early entracne  99 pln
regular  69 pln

Bilety do nabycia na stronie www.lukr.club online lub w Punkcie Info na parterze Millenium Hall  od środy tj. 07 grudnia 2016 

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: LUKR , Agnieszka Chylińska , Forever Child Tour 2017

Dzisiaj, 17.01.2019
Jutro, 18.01.2019
Pojutrze, 19.01.2019