Kalendarium imprez:

Cubano Bar: Asley Zumba / Cuba

22.02.2020

Co z tego że w Polsce zima jak mamy gorący parkiet i tancerzy prosto z Kuby? Zapraszamy na salę Cubano Bar!  


Cubano Bar: Fidel Almeida/ Cuba

15.02.2020

Co z tego że w Polsce zima jak mamy gorący parkiet i tancerzy prosto z Kuby? Zapraszamy na salę Cubano Bar!  


Cubano Bar: Asley Bv Zumba/ Cuba

08.02.2020

Co z tego że w Polsce zima jak mamy gorący parkiet i tancerzy prosto z Kuby? Zapraszamy na salę Cubano Bar!  


Cubano Bar

25.01.2020

Co z tego że w Polsce zima jak mamy gorący parkiet i tancerzy prosto z Kuby? Zapraszamy na salę Cubano Bar!


Cubano bar: Fidel Almeida / Cuba

26.12.2019

Piękne Chicas & Drodzy Caballeros tworzymy specjalnie dla Was najbardziej taneczne miejsce w Rzeszowie! Scenografia najnowszej sali Cubano Bar w naszym klubie przybliży Wam codzienne życie na Kubie. By dodatkowo podkreślić klimat miejsca...


Cubano bar: Latino Night & Sensual Latin Dance

14.12.2019

Salsoteka & animacje taneczne by Sensual Latin Dance Club In Rzeszow


Cubano Bar: Fidel Almeida / Cuba

09.11.2019

Piękne Chicas & Drodzy Caballeros tworzymy specjalnie dla Was najbardziej taneczne miejsce w Rzeszowie! Scenografia najnowszej sali Cubano Bar w naszym klubie przybliży Wam codzienne życie na Kubie. By dodatkowo podkreślić klimat miejsca...


Cubano Bar: EC Clark / Cuba

19.10.2019

Piękne Chicas & Drodzy Caballeros tworzymy specjalnie dla Was najbardziej taneczne miejsce w Rzeszowie! Scenografia najnowszej sali Cubano Bar w naszym klubie przybliży Wam codzienne życie na Kubie. By dodatkowo podkreślić klimat miejsca...


Cubano Bar: Asley BV Zumba / Cuba

28.09.2019

Piękne Chicas & Drodzy Caballeros tworzymy specjalnie dla Was najbardziej taneczne miejsce w Rzeszowie! Scenografia najnowszej sali Cubano Bar w naszym klubie przybliży Wam codzienne życie na Kubie. By dodatkowo podkreślić klimat miejsca...


Cubano Bar: Alexis Vinent / Cuba

21.09.2019

Piękne Chicas & Drodzy Caballeros tworzymy specjalnie dla Was najbardziej taneczne miejsce w Rzeszowie! Scenografia najnowszej sali Cubano Bar w naszym klubie przybliży Wam codzienne życie na Kubie. By dodatkowo podkreślić klimat miejsca...


Cubano Bar: Fidel Conga / Cuba

13.07.2019

Piękne Chicas & Drodzy Caballeros tworzymy specjalnie dla Was najbardziej taneczne miejsce w Rzeszowie! Scenografia najnowszej sali Cubano Bar w naszym klubie przybliży Wam codzienne życie na Kubie. By dodatkowo podkreślić klimat miejsca...


Reklama
Reklama