Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 3

Reklama

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 1. W niedzielę 27 października o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

Pierwsze spotkanie
Nie budzić do wiosny!
Idą Święta
Ślady zwierząt niewidzianych
Sama wśród wilków
Konfiturki
Wiosna przyszła!

"Masza i Niedźwiedź" to pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie, serial o niesfornej dziewczynce Maszy oraz jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu.

Pewnego dnia Masza zgubiła się w lesie. Nie mogła znaleźć drogi powrotnej, jednak na swoje szczęście spotkała mieszkającego w małej chatce Niedźwiedzia. Od tej pory stali się najlepszymi przyjaciółmi i wspólnie przeżywają niesamowite przygody. W krótkim czasie dziewczynka poznała również innych mieszkańców lasu, takich jak wilk, zajączek, inne niedźwiedzie oraz niezliczoną liczbę różnorodnych ptaków. Wszystkie bajki Maszy zawierają morał oraz ciekawą historię nawiązującą do podstawowych i najważniejszych wartości, takich jak przyjaźń, miłość, lojalność czy zaufanie.

Zapraszamy na moc atrakcji w niedzielę 27.10. od godz. 9:45 do kina Helios przy al. Powstańców Warszawy 14 na Poranek dla dzieci.

Od godz. 9:45 w holu kina moc atrakcji i zabaw:

Główną atrakcją wydarzenia będzie spotkanie ze Stowarzyszeniem EKOSKOP, które przeprowadzi mini lekcję i edukację ekologiczną.

Nie zabraknie mikroskopów, wspólnego obcowania z owadami, pająkami i wężami.

 

Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama