XV Podkarpackie Targi Ślubne

Kiedy: 18.01.2020 - 19.01.2020
Gdzie: G2A Arena
Start: 10:00
Bilety: 20 zł/ osoba
10 zł / osoba; w godz. 10:00 – 11:00
Reklama

Podczas XV Targów Ślubnych 18-19 stycznia swoją ofertę zaprezentują m.in.: renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe. Najnowsze trendy zaprezentują salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz specjaliści od wizażu i stylizacji.

W jednym miejscu i czasie przyszli nowożeńcy mogą zarezerwować salę weselną, zespół muzyczny, kamerzystę, fotografa, a nawet ślubną limuzynę. Przyszłe panny młode w szczególności będą miały w czym wybierać –  darmowe porady doświadczonych stylistów, fryzjerów, wizażystów oraz skosztować słodkości przygotowane przez cukierników.

Piękne suknie i garnitury wymagają szczególnej oprawy, o którą na miejscu zadbają lokalne  i ogólnopolskie salony jubilerskie, oferując szeroki wybór obrączek jak również pierścionków zaręczynowych.

Reklama

Podczas tej edycji odbędzie się również GALA ŚLUBNA 2020 podczas której będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje mody ślubnej i wieczorowej zarówno dla Pań jak i Panów. Modelki zaprezentują makijaże oraz fryzury odpowiadające współczesnym trendom.

Tradycyjnie dla zwiedzających zostanie przygotowana pula nagród, które będzie można wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Do zakupionego biletu wstępu zwiedzający otrzymają kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrody. Konkurs polegał będzie na wskazaniu przez uczestnika wysokości kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej przy stoisku należącym do sponsora nagrody głównej (ITAKA). W konkursie wyłonione zostaną osoby które wskażą na kuponie kwotę najbliższą rzeczywistej kwoty pieniężnej zdeponowanej w urnie. Ilość osób – zwycięzców konkursu będzie równa ilości przewidzianych nagród. Nagroda główna – to BON WAKACYJNY o wartości 4 000 zł.

Godziny zwiedzania targów: 10:00 – 18:00, G2A Arena

Reklama

 

Tagi: Fontanna Multimedialna, G2A Arena, Targi, XV Podkarpackie Targi Ślubne

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 23.01.2020
Jutro, 24.01.2020
Pojutrze, 25.01.2020
Reklama
Reklama