Wielkie Pytania w Nauce: Seksualność człowieka - prawdy i mity

Kiedy: środa, 19.02.2020
Gdzie: Filharmonia Podkarpacka
Start: 17:00:00
Reklama

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na kolejną debatę z cyklu: „Wielkie pytania w nauce”, tym razem jej temat to "Seksualność człowieka - prawdy i mity". Gośćmi uczelni będą seksuolog prof. Zbigniew Lew Starowicz oraz o. dr Ksawery Knotz, a spotkanie poprowadzi publicysta „Tygodnika Powszechnego” red. Artur Sporniak.

Seksualność to niezwykle ważny obszar naszego życia. Jest źródłem satysfakcji i przyjemności, ale bywa również przyczyną frustracji i niepokoju, powodem do wstydu lub nawet traumy. Wiąże się przede wszystkim ze sferą intymną, ale stanowi też obiekt analiz społecznych i …politycznych. Nie sposób oddzielić jej od kultury, religii i moralności. Tak naprawdę każda epoka na temat ludzkiej seksualności tworzy swoją własną narrację, w której mieszają się zarówno prawdy, jak i mity. Właśnie na rozmowę o faktach i przekłamaniach związanych z „tymi sprawami” chcemy tym razem Państwa zaprosić.

Debata "Seksualność człowieka - prawdy i mity" odbędzie się 19 lutego w Filharmonii Podkarpackiej o godz. 17.00. Wstęp jest bezpłatny, ale pod warunkiem pobrania biletu

 

Tagi: Filharmonia Podkarpacka, Wykład, Wielkie pytania w nauce, Seksualność człowieka, Debata

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 08.08.2020
Jutro, 09.08.2020
Pojutrze, 10.08.2020
Wtorek, 11.08.2020
środa, 12.08.2020
Reklama
Reklama