Świąteczne warsztaty kaligrafii nowoczesnej - brush lettering

Kiedy: Sobota, 07.12.2019
Gdzie: Niezła Sztuka
Start: 12:00:00
Bilety: 140 zł
Reklama

Jeśli czeka Was wypisywanie zaproszeń, lubicie wręczać własnoręcznie wypisane kartki z życzeniami (nie tylko z okazji świąt :) lub po prostu chcecie spędzić miło czas z dala od komputera, a przy okazji nauczyć się czegoś praktycznego to są to zajęcia dla Was :)

W cenie warsztatów dostaniecie zestaw na początek - 2 rodzaje pisaków pędzelkowych oraz arkusze ćwiczeń. Dodatkowo pisanie umili nam kawa i herbata :)

A jak święta to i prezenty, każdy z uczestników dostanie szklaną bombkę z jego imieniem, taka świąteczna forma winietek, którą potem możecie powiesić na choince (albo zrobić z nią cokolwiek chcecie ;)

Poziom: podstawowy
Dla kogo: osoby początkujące (pełnoletnie)
Kiedy: 7 grudnia (sobota)
Godz.: 12.00-15.00 (w tym krótka przerwa)

Cena: 140 zł

W celu rezerwacji miejsca proszę o wysyłanie wiadomości na adres halo@owakstudio.pl W odpowiedzi dostaniecie maila z numerem konta, na który należy dokonać wpłaty. W tytule wiadomości wpiszcie "Świąteczne warsztaty Rzeszów".

Wpłata na konto jest potwierdzeniem udziału w warsztatach.

Zwrot wpłaty za warsztaty jest możliwy, jeśli poinformujesz mnie o rezygnacji z uczestnictwa mailowo (halo@owakstudio.pl) do 1 grudnia włącznie.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Będziemy pracować w małej grupie, żebym miała czas poćwiczyć z każdym z Was.

Zapraszam na mojego Facebooka i Instagrama, gdzie można zobaczyć moje prace oraz na bieżąco śledzić przygotowania do warsztatów. Jeśli macie pytania dotyczące warsztatów - piszcie śmiało!
Instagram:
www.instagram.com/owakstudio/
Facebook:
www.facebook.com/owakstudio/
Do zobaczenia! 

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku, gdy nie zbierze się minimalna ilość uczestników lub z przyczyn od siebie niezależnych (choroba prowadzącego itp.).

Reklama

 

Tagi: Niezła Sztuka, warsztaty kaligrafii nowoczesnej, brush lettering

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 09.08.2020
Jutro, 10.08.2020
Reklama
Reklama