Warning: Division by zero in /home/www/rozrywka.resinet/html/moduly/kalendarium/user/init.php on line 20
Subbass Session | Kalendarium imprez i koncertów w Rzeszowie | Serwis Rozrywkowy RESINET.PL

Subbass Session

Kiedy: Sobota, 25.05.2019
Gdzie: Vinyl
Start: 22:00:00
Bilety: 10 / 15 zł
Reklama

Klub Vinyl zaprasza na imprezę z cyklu Subbass Session™. Zagramy na dwie sceny, pomiędzy którymi techno spotka drum'n'bass.

Line-up:

MAIN [DNB]
- Excel [ Łódź / soundcloud.com/excel-2 ]
- Jazzu [ Mielec / New Moon ]
- Joshi [ Krosno / Stereo Typy ]
- Marton [ Krosno / Stereo Typy ]
- Herman [ Rze / Subbass Session ]

BAR [TECHNO/BREAKBEAT/DUBSTEP]
- Catch_22 [ Krk / soundcloud.com/catch_22_silesia ]
- Ctrl_s [ Rze / Subbass Session / Breakfast ]
- Siara [ Rze / Subbass Session ]
- Robson [ Rze ]
- Kael [ Rze / Subbass Session ]

Z Łodzi - stolicy polskiego drum'n'bassu - przyjedzie do nas Excel: dj i producent, usłyszycie autorskiego seta, a w nim klasyczne brzmienia łódzkiego techstepu i neurofunku, z którymi zapoznać możecie o tu -> https://soundcloud.com/excel-2

Tuż przed Excelem zagra Jazzu z mieleckiej ekipy New Moon. Pewnie niektórzy kojarzą Go z imprez psy transowych i mało kto wie, że jest winylowym wymiataczem. Zaprezentuje nam drum'n'bassowego seta granego w 100% z wosku!

Imprezy by nie było gdyby nie chłopcy z Krosna ♥ Stereo Typy to Marton, Joshi i niestrudzony soundsystemowiec Masabasu, który zadba o to by basu nam nie zabrakło. Warto wspomnieć, że chłopaki przyjadą z nowymi sub wooferami, będzie na prawdę tłuuusto, spodziewajcie się basu, który łamie żebra!

Stawkę sceny dnb zamyka chłopiec Subbassowiec czyli Herman :)

Na scenie techno będziemy mieli gościa z Krakowa: Catch_22 to niezwykle przemiły, a jeszcze bardziej utalentowany DJ młodego pokolenia. Pierwsze kroki stawiał na Open Decks Szpitalna 1, rozwinął skrzydła i ma teraz tam swój własny cykl zwany P I W N I C A, gdzie zaprasza mniej znane nazwiska do prezentowania swojej ciekawej selekcji. Sety Catch_22 są niezwykle zróżnicowane, słychać w nich techno, house, industrial, ale przede wszystkim miłość do muzyki.

Wsparcie zapewnią mu lokalni grajkowie na czele z Ctrl_sem, kilka słów o tym wymiataczu: na początku był Acid House i tak to się zaczęło, od 1992 roku zafascynowany acid housem zaczął zbierać kasety magnetofonowe, wtedy mało dostępne płyty CD były dla niego prawie nie osiągalne. Na przełomie '92-'93 dostał do ręki pierwszą płytę winylową, był to mało znany gatunek muzyki HARDCORE! Kilka lat zajęło mu kolekcjonowanie 12". W latach '94-'95 zadecydowały, że czas na zajęcie się DJ-ejka na poważnie. Za ciężko zarobione i zachomikowane pieniążki zakupił sprzęt i na jednej z domówek zagrał pierwszą imprezę. Ludzie się zmieniają i upodobania też więc w roku '99 zainteresował się muzyką TRANCE i jej odmianami. Na początku roku 2000 zorganizował pierwszą imprezę na którą mogli przyjść nie tylko znajomi, pod koniec 2000 pokochał DRUM'N'BASS od tamtej pory zaczął współorganizować i organizować imprezy mm. "BASS ATTACK". Od 2005 zamienił szybkie bity na wolniejsze i zaczął serwować BREAKBEAT, obecnie eksperymentuje z wieloma odmianami połamanej muzyki (BREAKBEAT, ELECTRO BREAKZ, BREAKZ, DUBSTEP, GARAGE, 2STEP, FIDGET HOUSE). Grał w Polsce i zagranicą , miał też przyjemność grać z takimi dj-ami jak: Simba, Qwazar, Radical Guru, DJ INFINITY, FatalFreak, Blah, Sid, Lemonhead, Skarpa, Massiva, Prezo, Jim Jones (Philadelphia-USA) i wieloma innymi. Osiągnięcia: autorska audycja w Radiu Centrum, zajęcie drugiego miejsca na konkursie dj-ów w 2006 (jako jeden z niewielu grał z winyli). Spodziewajcie się breakbeatów i dubstepów.

Ponadto usłyszymy Robsona, który zagra seta otwierającego scenę techno. Robson zagra seta urodzinowego, więc pijcie jego zdrowie!

Kolejna jest Siara, która zagra zaraz po Catch_22. Jej set na pewno będzie kwaśny, ale czy to będzie acid techno czy acid mental core dowiemy się na kilka dni przed imprezą.

Stawkę zamyka Kael, tym razem zagra ostatni na scenie barowej i przywali dubstepami.

Zaczynamy o 22:00, do 24:00 wchodzimy za 10 pln, potem płacimy 15 pln. Bawcie się niegrzecznie i pamiętajcie:
Keep on dancing, keep on smiling, keep on ravin'!

Tagi: Vinyl, Subbass Session

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 24.08.2019
Jutro, 25.08.2019
Pojutrze, 26.08.2019
Reklama
Reklama