Spotkanie z Nelą Mała Reporterką

Dla dzieci - Dla dzieci
Kiedy: Sobota, 14.12.2019
Gdzie: Galeria Rzeszów
Start: 09:00:00
Reklama

W trakcie spotkania będą rozmowy o orkach, fantastycznych waleniach z kłami (których Nela poszukiwała podczas wypraw), fałszywej orce i niesamowitych rodzinnych zachowaniach waleni. Odbędziecie podróż przez Norwegię, Argentynę, aż do Antarktydy!

Będzie można również zgłaszać szkoły i przedszkola do udziału w akcji ochrony waleni na Wyspach Owczych #savethewhales i zgłosić chęć zaproszenia do szkoły/przedszkola „Wielkiego Listu do Unii Europejskiej”, aby dzieci się na niej podpisały. Każdy podpis, rysunek, znak X jest głosem w ochronie tych zwierząt. Co roku na Wyspach Owczych ginie z rąk ludzi około 800 waleni... Można już zgłaszać szkoły i przedszkola na stronie www.you4planet.org.

Nela to prawdopodobnie najmłodsza reporterka świata, która podróżuje od piątego roku życia po różnych kontynentach, nagrywając i opisując swoje przygody. Kocha przyrodę i wyprawy. Jej idolem jest Steve Irvin, którego wzorem chce ratować zwierzęta i podróżować wszędzie tam, gdzie poniosą ją wyobraźnia i marzenia.

 

Tagi: Empik, Spotkanie, Galeria Rzeszów, Nela Mała Reporterka, dla dzieci

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 25.09.2020
Jutro, 26.09.2020
Reklama
Reklama