Spotkanie z Karoliną Winiarską

Kiedy: środa, 29.01.2020
Gdzie: Empik (Millenium Hall)
Start: 18:00
Reklama

„Następnym razem” (Szósty Zmysł) to poruszająca opowieść o życiu oraz miłości, która nie przemija - idealna na zimowe wieczory pod kocem, z kubkiem ulubionej herbaty. Debiut Karoliny Winiarskiej to jedna z tych słodko-gorzkich historii miłosnych, które wciągają od pierwszej strony. Z okazji premiery książki, Autorka spotka się z czytelnikami w Millenium Hall, już w środę, 29 stycznia. 

Pod włoskim słońcem, między Olgą a Michałem zrodziło się uczucie. Po powrocie do Polski ich kontakt się urywa. Jednak żadne z nich nie wymazało tego drugiego z pamięci. Kilka lat później, jako dorośli ludzie, próbują zbudować nowe związki, chcąc zapomnieć o przeszłości i nie wracać do tego, co ich łączyło. Mimo to wciąż o sobie myślą i tęsknią. Czy Olga i Michał odważą się pójść za głosem serca? I czy pierwsza miłość może przetrwać próbę czasu? Następnym razem to historia o sile pierwszej miłości, która nigdy nie daje o sobie zapomnieć.

Karolina Winiarska – z wykształcenia filolog języka angielskiego – absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, z zamiłowania nauczyciel, z pasji autorka powieści obyczajowej. Swoim debiutem literackim – powieścią „Następnym razem” udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tak jak bohaterzy jej książki uwielbia podróże, które ją inspirują do tworzenia kolejnych historii.

 

Tagi: Spotkanie, Empik (Millenium Hall), Karolina Winiarska

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 25.02.2020
Jutro, 26.02.2020
Pojutrze, 27.02.2020
Piątek, 28.02.2020
Reklama
Reklama