Spotkanie autorskie z Karoliną Winiarską

Kiedy: Czwartek, 30.01.2020
Gdzie: Rzeszowski Inkubator Kultury
Start: 19:30:00
Reklama

Powieść jest debiutem literackim. Fabuła skupia się wokół znajomości Olgi i Michała, którzy poznają się w ostatniej klasie szkoły średniej. Z pozoru niewinna znajomość odciska na nich znaczące piętno i przez lata nie potrafią o sobie zapomnieć. Na szczęście to nie jest tylko historia tej znajomości. Jest to opowieść o dojrzewaniu, o problemach z jaki ludzie muszą się mierzyć i o drodze jaką muszą przejść, by zrozumieć, co jest dla nich w życiu najcenniejsze.

Akcja powieści rozpoczyna się we włoskim kurorcie, żeby potem przenieść się na chwilę do Rzeszowa, a potem w krainę argentyńskich pejzaży i powrócić do rodzimego Krakowa.

Powieść powstała nieco przypadkowo. Nigdy nie planowałam zostać pisarką, choć książki zawsze uwielbiałam. Pewnego dnia poczułam potrzebę opowiedzenia historii, która zakiełkowała mi gdzieś na dnie serca. Oczywiście pierwotny pomysł na fabułę i życie bohaterów był zupełnie inny, na szczęście Olga i Michał dość jasno dawali mi do zrozumienia, jak ich historia powinna zostać opowiedziana.

Oprócz pisania, które mnie kilka lat temu zafascynowało, okazało się, że równie ciekawy jest cały proces wydawniczy i praca nad wydaniem książki. Natomiast efekt końcowy i uczucie, jakie daje wydanie powieści rekompensuje wszelkie napięcia związane z procesem tworzenia.

Spotkanie rozpocznie się o 19:30 (tuż po wernisażu wystawy) w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury, ul. Jagiellońska 24

Autorka będzie podpisywać egzemplarze. Będzie można także zakupić książkę na miejscu.

 

Tagi: Spotkanie, Rzeszowski Inkubator Kultury, Karolina Winiarska, Następnym razem

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 29.02.2020
Jutro, 01.03.2020
Pojutrze, 02.03.2020
Wtorek, 03.03.2020
Reklama
Reklama