Sabina

Kiedy: Piątek, 24.01.2020
Gdzie: Studio koncertowe Radia Rzeszów
Start: 19:00:00
Reklama

SABINA czyli Sabina Karwala, to niezależna artystka, która na polskim rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany „Kołysanka”. Utwór ten poprzedził live sesję trzech autorskich utworów, ukazujących artystkę wraz z jej zespołem.

Sabina posiada wykształcenie aktorskie. Jest absolwentką Szkoły Filmowej w Łodzi i dotychczas spełniała się głównie na scenach teatralnych. Jest także finalistką 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

27 czerwca 2018 roku swojej premiery doczekał się pierwszy oficjalny klip SABINY do utworu „Panowie w kapeluszach”, idealnie łączący dwa najbliższe światy artystki: muzykę oraz film. Warto zaznaczyć, iż został on zrealizowany w jednym ujęciu, bez cięć montażowych, a realizacji projektu podjęła się zdolna grupa absolwentów ze Szkoły Filmowej w Łodzi, z którymi Sabina zaprzyjaźniła się na studiach.

Intensywne prace nad debiutanckim albumem długogrającym artystki zajęły blisko 2 lata i zaowocowały bogatym w różnorodne brzmienia materiałem. Płyta nosi nazwę "Lepidoptera", a za produkcję muzyczną odpowiada duo producenckie UPNDWN.

 

Tagi: Koncert, studio koncertowe Radia Rzeszów, Sabina

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 25.02.2020
Jutro, 26.02.2020
Reklama
Reklama