Piknik charytatywny dla "Kundelka"

Kiedy: Niedziela, 25.08.2019
Gdzie: Bulwary nad Wisłokiem
Start: 12:00
Reklama

25 sierpnia 2019 r. o godz. 12 na rzeszowskich Bulwarach rozpocznie się piknik charytatywny, którego celem jest promowanie adopcji zwierząt oraz zbiórka karmy i akcesoriów które zostaną przekazane dla Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt "Kundelek".

W trakcie pikniku pracownicy „Kundelka” postarają się wiele z tych mitów obalić i udowodnić, że adopcja to nie tylko szansa aby pies czy kot znalazł upragniony dom, ale także aby powiększyć swoją rodzinę o wspaniałego i wdzięcznego towarzysza.

Będą także zbierane niezbędne akcesoria takie jak smycze, gryzaki, zabawki, legowiska oraz karmy, najlepiej specjalistyczne, aby pomóc obiektowi utrzymać czworonogi w formie i zdrowiu przez cały rok a szczególnie okresie jesienno-zimowym.


 

REKLAMA

W trakcie pikniku zaplanowano wiele atrakcji takich jak: przedstawienie dla dzieci "Awanturka z leśnego podwórka" w wykonaniu Teatru Bajlandia, gry i zabawy dla najmłodszych w wykonaniu Chorych Animatorów i Klauna Ferdynada Wspaniałego, pokaz karate w wykonaniu podopiecznych Akademii Karate Tradycyjnego Marty Niewczas, pokaz tańca ludowego w wykonaniu zespołu "Niwiszczanie", pokaz ogniowy (plucie ogniem, żonglerka pochodniami) w wykonaniu Serpentis Art. Nie zabraknie także możliwości zjedzenia pysznego grillowego jedzenia z food trucka.

Przed rozpoczęciem pikniku odbędzie się także wspólny spacer z psiakami, który będzie miał miejsce w okolicach schroniska od godziny 10.00.

Tagi: Bulwary, Kundelek, piknik charytatywny

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 28.01.2020
Jutro, 29.01.2020
Pojutrze, 30.01.2020
Piątek, 31.01.2020
Reklama
Reklama