Niezły Swing - karnawałowa potańcówka retro

Kiedy: Niedziela, 23.02.2020
Gdzie: Niezła Sztuka
Start: 21:00
Reklama

Niezła Sztuka oraz Lindy Dot zapraszają na Niezły swing - tym razem karnawałową potańcówkę retro!

- o 21:00 zapraszamy na krótkie wprowadzenie do Tańców Swingowych (od podstaw), więc jeśli nie wiesz, jak się tańczy do swingu- koniecznie przyjdź- nauczymy Cię!

- Nie trzeba mieć partnerki/partnera ani żadnego doświadczenia tanecznego -

Na naszych potańcówkach przenosimy się w czasy ZŁOTEJ ERY SWINGU, do szalonych lat 20, 30, i 40- tych XX wieku, gdzie w tle rozbrzmiewa nieśmiertelny Jazz, a na parkiecie króluje Charleston oraz Lindy Hop rodem w nowojorskiej dzielnicy Harlem.

MAMY KARNAWAŁ i mile widziane stylizacje w klimacie retro - osoby w stylizacjach mogą liczyć na specjalne zniżki w barze.

O prowadzących:

Odkąd w 2017 r. zapoczątkowaliśmy Tańce Swingowe w Rzeszowie, niezmiennie tańczy się tu Lindy Hop. Zaś naszą Drugą Miłością jest Charleston- rodem z lat 20- tych.
Prowadzący to ekipa, w której kilkunastoletnie doświadczenie w Tańcach Swingowych spotyka się z tym muzyczno- teatralnym.
Czyli skrupulatność przeplatana milionem spontanicznych pomysłów i to z poczuciem humoru w tle. Wiadomo- błyskawiczny sukces wymaga zazwyczaj kilku lat przygotowań. :P Kochamy to, co robimy! Bo:

"Nie znamy równie optymistycznego faktu niż możliwość zmieniania życia na bardziej jazzowe, bardziej swingowe! No, Chodźcie do nas!"

 

Tagi: Niezła Sztuka, Niezły Swing, giełda, karnawałowa potańcówka retro

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Piątek, 11.09.2020
Sobota, 12.09.2020
Niedziela, 13.09.2020
Niedziela, 25.10.2020
Reklama
Reklama