Niezła Szmata w Niezłej Sztuce

Kiedy: Niedziela, 15.09.2019
Gdzie: Niezła Sztuka
Start: 12:00
Reklama

Już w połowie Września, w Niedzielę niehandlową pohandlujemy trochę niezłymi szmatami, w kawiarni Niezła Sztuka, która znajduje się w Galerii Sztuki BWA w Rzeszowie :) To będzie już czwarta edycja tego wydarzenia, a każda poprzednia cieszyła się powodzeniem.. dlaczego? Bo podczas niezłej szmaty swoje garderoby wietrzą same niezłe laski. A tak bardziej poważnie, to jest to impreza poświęcona wyprzedaży ubrań, butów, ciuchów, dodatków, a tym razem nawet detali do domu - używanych bądź tylko kompulsywnie kupionych, ale w bardzo dobrym stanie, nadających się do ponownego użytku przez nowych właścicieli.

To wspaniała inicjatywa szerzenia ciekawych wartości wśród lokalnej społeczności. To zwrot w kierunku zrównoważonej konsumpcji, ekologii, i mody na nadawanie drugiego życia wcale nie starym rzeczom..

Czego możecie się spodziewać? Na pewno sporej ilości fajnych/dobrych/nowych/zajebistych ciuchów i butów w cenach od 10-100 pln (ta górna półka w przypadku markowych, skórzanych, nowych z metką, w idealnym stanie "grubszych" egzemplarzy). Na bieżąco będziemy informować o ilości wystawców, a także asortymencie, który będzie tego dnia wietrzony :)

Zapraszamy 15go Września od godziny 12 - jeśli pogoda będzie piękna to na zewnątrz, a jeśli zapłacze to wewnątrz.

Tagi: Niezła Sztuka, Niezła Szmata w Niezłej Sztuce

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 13.12.2019
Jutro, 14.12.2019
Pojutrze, 15.12.2019
Reklama
Reklama