Miniwarsztat Vedic Art

Kiedy: Sobota, 12.10.2019
Gdzie: Niezła Sztuka
Start: 17:30
Bilety: 15 zł
Reklama

Vedic Art to technika rozwoju osobistego poprzez sztukę, łącząca malarstwo z mądrością Wed, starohinduskich tekstów o powstawaniu świata.

Podczas miniwarsztatu dowiesz się między innymi skąd się wziął Vedic Art dlaczego nie trzeba umieć malować żeby namalować obraz, oraz w czym może pomóc Vedic Art. Po krótkim wprowadzeniu zobaczymy w praktyce na czym polega terapeutyczny potencjał malowania. Jak za pomocą zwykłego długopisu i kartki możesz wprowadzić się w stan relaksacyjny. Zrobimy ćwiczenie na postrzeganie, dzięki któremu łatwo uchwycisz moment, w którym stajesz się obserwatorem i zauważysz na czym polega wybiórczość percepcji. Potem uwolnimy emocje podczas rysowania kredkami akwarelowymi.

Usłyszysz też dzwonki Koshi - bambusowy instrument ręcznie wyrabiany.

Wszystkie materiały zapewnione w cenie miniwarsztatu.

Wstęp: 15 zł

Miniwarsztat potrwa około 1,5 godz.

Reklama

Jest wstępem do pełnego kursu Vedic Art, który planuję zacząć jeszcze w październiku.

Rezerwacja miejsc na miniwarsztat: osobiście w Niezłej Sztuce, przez wiadomość na Facebooku albo telefonicznie: 501-427-601.
Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Gwarancją zarezerwowania udziału w wydarzeniu jest wpłata za wstęp do 5 października.
Numer konta wysyłam w prywatnej wiadomości.

Jeśli zbierze się za mała ilość osób - miniwarsztat zostanie odwołany, a opłaty zwrócone na konto.

Zapraszamy :)

O mnie:

Nazywam się Lidia i jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych oraz instruktorką metody Vedic Art. Jestem też nauczycielką języka angielskiego, mamą wrażliwego i mądrego Adrianka. Odkąd pamiętam sztuka była zawsze obecna w moim życiu. Grałam i organizowałam imprezy w klubach jako DJka, pisałam poezje, fotografowałam, tworzyłam grafiki komputerowe, malowałam i rysowałam. Potem nastąpił 10-letni etap pracy w korporacji. W 2016 roku podjęłam decyzję, że chcę powrócić „do korzeni” i znów zacząć realizować swoje pasje. Doszłam do wniosku, że chciałabym nie tylko malować i rysować sama, ale robić to z innymi osobami, które lubią się rozwijać poprzez sztukę.

Czym się zajmuję?

Reklama

Prowadzę warsztaty malarsko-rysunkowe wspomagające rozwój osobisty i zwiększające kreatywność: Vedic Art dla dorosłych oraz rysowanie mandali dla dzieci, a także warsztaty z rękodzieła. Pomagam zacząć przygodę z malarstwem, odkrywać marzenia i przypominać sobie radość tworzenia bez ocen i krytyki. Na warsztatach prowadzonych przeze mnie możesz w przyjaznej i relaksującej atmosferze poznawać siebie poprzez tworzenie sztuki oraz nauczyć się podstaw rysunku, malarstwa i rękodzieła.
Maluję obrazy, rysuję mandale, tworzę też autorską biżuterię. Kupując u mnie masz pewność, że otrzymujesz oryginalny przedmiot, owoc pasji, dostępny tylko w jednym egzemplarzu.

Tagi: Miniwarsztat Vedic Art

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 17.02.2020
Jutro, 18.02.2020
Pojutrze, 19.02.2020
Czwartek, 20.02.2020
Piątek, 21.02.2020
Sobota, 22.02.2020
C.H. Plaza
Zespół Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a, godz. 16:00
Reklama
Reklama