Karolina i Mariusz

Kiedy: Czwartek, 29.08.2019
Gdzie: Texas Bar & Restaurant
Start: 20:00
Bilety: 5 zł
Reklama

Wspólnie urodziny  muzyków Karoliny i Mariusza.

Karolina to młoda nieustannie szukająca muzycznych doświadczeń uzdolniona wokalistka. Swoją przygodę z muzyką zaczęła już jako mała dziewczynka. Swoje pierwsze kroki wokalne stawiała na scenie MGOKiS w Koprzywnicy. To tam zaraziła się pasją do śpiewania, bez której nie wyobraża sobie życia. Do każdego swojego koncertu podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość występów na przeróżnych imprezach, zarówno w Polsce jak i za granicą a także duet ze znaną wokalistką o międzynarodowej sławie Małgorzatą Jamroży ,,Margaret". Wielokrotnie z powodzeniem brała udział w konkursach wokalnych na szczeblu lokalnym, ogólnopolskiej a także międzynarodowym zajmując najwyższe lokaty. Talent i praca zaowocowały nieprzeciętną i urzekającą barwą głosu. Nieustannie szlifuje swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych nauczycieli a także na wszelkiego rodzaju warsztatach. Scena jest jej domem.! 

Na co dzień nie schodzi ze sceny każdy weekend dla niej to muzyczny weekend!! Gra koncerty w wersji akustycznej (covery) w duecie z gitarzystą Mariuszem Czakiem.

Mariusz (Czakuś) jest wszechstronnym gitarzystą, a także uzdolnonym aranżerem, kompozytorem i autorem tekstów. Współzałożyciel legendarnego zespołu Histeryk Filip oraz członek wielu różnorodnych muzycznie formacji . Ma na koncie własna autorską płytę i niezliczoną ilość Jam Session z polskimi, jak i zagranicznymi sławnymi muzykami, między innymi z Philem X- gitarzystą znanego na całym świecie zespołu Bon Jovi. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem swojej firmy Czak Music która zajmuje się profesjonalną techniką estradową, dzięki takiemu doświadczeniu dźwięk na każdym ich koncercie jest na wysokim poziomie 

Duet Karolina & Mariusz powstał w 2016 roku. Spotkanie tych dwojga było zupełnie przypadkowe,a zaczęło się od wspólnego występu w malowniczych Bieszczadach.

Reklama

Pokochali to miejsce i bardzo często do niego wracają. Koncertują głównie w pubach, restauracjach, hotelach, spa na eventach oraz imprezach plenerowych. Od momentu pierwszego,niezwykle udanego wspólnego występu są nierozłączni , wspólnie dzieląc swoją pasję którą jest muzyka.

W ich szerokim repertuarze rozbrzmiewaja utwory między innymi... Whitney Houston, Amy Winehouse, Alicia Keys, Tina Turner, Sam Brown, Patrycja Markowska, Maryla Rodowicz, Katarzyna Kowalska, Anna Dąbrowska, Monika Brodka i wiele innych.

 

 

Tagi: Texas Bar, Karolina i Mariusz

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 23.01.2020
Jutro, 24.01.2020
Pojutrze, 25.01.2020
Reklama
Reklama