Warning: Division by zero in /home/www/rozrywka.resinet/html/moduly/kalendarium/user/init.php on line 20
ERITH - Speed of Light tour | Kalendarium imprez i koncertów w Rzeszowie | Serwis Rozrywkowy RESINET.PL

ERITH - Speed of Light tour

Kiedy: Sobota, 18.05.2019
Gdzie: Lychee Cocktail Bar
Start: 20:30:00
Reklama

Erith nie gra zwykłych koncertów... Jej solo acty to performace, elektroniczne show, podczas których artystka wciąga publiczność do swojego kosmicznego świata. Erith loopuje poszczególne sample, do których dogrywa instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec i towarzysząca mu gra świateł.

Wiosną 2018 r. Erith wydała swoją debiutancką płytę, która zdobyła wiele pozytywnych recenzji od najważniejszych polskich redakcji muzycznych. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem, który ukaże się jeszcze w tym roku.

"Takiej muzyki ze Śląska nie mieliśmy w ostatnich długich latach(...)".
~ Piotr Stelmach - Program Trzeci Polskiego Radia

"Ten kto chociaż raz miał okazję uczestniczyć w koncercie Erith, wie, że nie jest to zwykła dziewczyna, która pewnego dnia postanowiła zacząć śpiewać. Erith ma swój kosmiczny świat, w którym jest wyjątkowo szczera i naturalna. Urzeka słuchaczy wrażliwością i magiczną energią".
~ Outrave: http://outrave.net/muzyka/erith-nowym-klipem-odslania-debiutancki-album-speed-of-light-zobacz-this-is-what-we-are

"Nie ma na "Speed of Light" dwóch podobnie brzmiących utworów, nie ma czasu na znużenie i muszę przyznać, że mam naprawdę duży problem z wyłączaniem tego albumu. Jego magnetyczna moc sprawiła, że na kilka dni wszystkie inne płyty przestały istnieć. (...) To muzyka przede wszystkim niesztampowa, stworzona z pasji, a nie z przepisu na popularny electropop czy synthwave, choć jednocześnie bardzo przebojowa i mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie się nią zarażać, bo niewielu młodych artystów z Polski w równym stopniu zapracowało na sukces"

~Soundrive.pl: http://soundrive.pl/article/851/erith-speed-of-light

"Erith podbiła serca ludzi na długo przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Podczas koncertów, wszystko, co robi – śpiew, taniec, zachowanie na scenie, jest dowodem na to, że wszystko to jest szczere i płynie prosto z serca".

~Hiro: http://hiro.pl/fluorescencyjne-klimaty-erith-prezentuje-swoj-szalony-swiat-na-debiutanckiej-plycie/

Cały album Speed of Light dostępny jest na Spotify:
https://open.spotify.com/artist/5JGMmUfV5ik163cyRiOlS0

Linki:
This Is What We Are: https://youtu.be/RRNNkMqi63A
Wooden: https://youtu.be/4yDeBPa4sas
Jesteśmy: https://youtu.be/K3rBatRnzz8
Live: https://youtu.be/GMSi2jFzeTs

 

Tagi: Lychee Cocktail Bar, ERITH, Speed of Light tour

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Reklama
Reklama