Echo Sonda 3

Kiedy: Sobota, 19.10.2019
Gdzie: Niezła Sztuka
Start: 20:00:00
Bilety: 20 / 25 zł
Reklama

Przestrzeń Eksploracji Sonicznej Echosonda to cykl wydarzeń na styku muzyki, sztuki dźwięku i obrazu. Nasze główne pole działania to szeroko pojęty nurt muzyki ambient, ale chętnie zahaczamy też o takie rejony, jak muzyka eksperymentalna, noise czy field recording.

W sobotę 19.10.2019 zapraszamy na dźwiękową podróż do dolnej sali wystawowej BWA Rzeszów na trzecią odsłonę Echo Sondy.
Tym razem będziemy zagłębiać się w ambientowe przestrzenie generowane za pomocą syntezy dźwięku i nagrań terenowych, którym jak zwykle będą towarzyszyć wizualizacje.

Zagrają:

Grzegorz Bojanek - artysta zajmujący się tworzeniem oraz promocją polskiej muzyki ambient, elektronicznej i eksperymentalnej. Współzałożyciel polsko - chińskiego projektu “ChoP”, gdzie wraz z Zen Lu kontynuują poszukiwania na polu ambientu i techno. Twórca muzyki filmowej - współpracował z reżyserami amerykańskimi i brytyjskimi. W 2018 roku nakładem labelu N_Coded ukazała się płyta “Solid” nagrana w duecie z Piotrem Michałowskim. W tym samym roku ukazały się także: EPka nagrana ze Stefanem Fastem, pt: “Reimagined” oraz nagrania terenowe z Chin, wydane na kasecie przez Pionierska Records. Rok 2019 EPka “Pure” wydana również nakładem wydawnictwa N_Coded.

https://www.facebook.com/bojanek.sound
https://open.spotify.com/artist/1QCM3eiOo0ogTXdUt9UPxo
http://bojanek.bandcamp.com

deTournelle - live act "FEAR/HOPE" ambientowe plamy pomieszane z nutką noisu i eksperymentu. Muzyka zapowiadająca pożar.

https://soundcloud.com/detournelle

Zamek UFO - Melancholijne, dźwiękowe obrazy wibrujące wokół modernistycznego klasycyzmu i post ambientu. //galicjawave//

https://soundcloud.com/zamekufo

Wizualizacje:
Cut In Pixel

Reklama

 

Tagi: Niezła Sztuka, Echo Sonda 3

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 02.07.2020
Jutro, 03.07.2020
Reklama
Reklama