Daniel Kemish

Kiedy: Wtorek, 18.08.2020
Gdzie: Letni Ogródek Kulturalny RIK
Start: 19:00
Reklama

Rzeszowski Inkubator Kultury jest pierwszym punktem na polskiej trasie koncertowej Daniela Kemisha (Covid Tour 2020). 

Już we wtorek, 18 sierpnia w przestrzeni Letniego Ogródka Kulturalnego przy Estradzie Rzeszowskiej odbędzie się koncert kameralny tego brytyjskiego artysty pod wiele mówiącą nazwą "COVID Tour '20”.

Daniel Kemish zadebiutował w marcu 2016 roku albumem „Fools & Money”. Jego druga płyta "Under The Same Sky" powstała podczas miesięcznego, samotnego wypadu do Austrii, gdzie w górskiej chacie, bez prądu, bieżącej wody i telefonu napisał i skomponował utwory do osobistego albumu. Piosenkarz, autor tekstów, muzyk, producent Daniel Kemish dostarcza pełną pasji i soulu, oryginalną muzykę Americana.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, należy jednak się zarejestrować. Koncert odbędzie się we wtorek, 18 sierpnia w Letnim Ogródku Kulturalnym przy Rzeszowskim Inkubatorze Kultury w Rzeszowie. Start o godzinie 19, jednak miejsca na widowni można już będzie zajmować 30 minut wcześniej.

Liczba miejsc jest ograniczona, a rejestracja na koncert jest obowiązkowa. Zarejestrować na koncert można się przy użyciu formularza rejestracyjnego dostępnego w wydarzeniu w serwisie Facebook lub na miejscu przed koncertem. Należy jednak pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości. W pierwszej kolejności będą wpuszczane osoby zarejestrowane przez Internet. Na miejscu wszyscy uczestnicy koncertu będą musieli złożyć oświadczenie o stanie zdrowia w kontekście SARS-Cov2.

 

Tagi: Koncert, Letni Ogródek Kulturalny RIK, Daniel Kemish

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 21.10.2021
Jutro, 22.10.2021
Pojutrze, 23.10.2021
Reklama
Reklama