Catz 'n Dogz

Kiedy: Piątek, 30.08.2019
Gdzie: Przystań na Lato
Start: 19:00
Reklama

Catz n dogz przesuwają granice house'u i techno. Jednak ich dyskografia zawiera utwory z elementami disco i house'u oraz wokale rodem z jazzowych produkcji. Jak pokazują podczas setów na żywo, selekcjonują muzykę na podstawie emocji, nie zważając na ramy gatunkowe.

Grzegorz i Wojciech to duet muzyczny międzynarodowego formatu, który swoje korzenie ma w Szczecinie. W przestrzeni swojej kariery Catz 'n Dogz pochwalić się może światowymi występami, własną wytwórnią płytową oraz wysokimi umiejętnościami, które ukazują na swoich remiksach i wydawnictwach. Niedawno premierę miał ich album "Friendship".

Duet Catz 'n Dogz miał swój mocny udział w popularyzacji muzyki elektronicznej w Europie Wschodniej, co przyczyniło się do pojawienia na okładkach Mixmaga oraz Dj Mag Spain. Ponadto, zajmowali miejsca na elitarnych listach przebojów takich jak RA Top 100 i Dj Mag's Top 10 Albums 2015 za ich album "Basic Colour Theory". Innymi wyróżnieniami są m.in. nominacja do nagrody WMC Awards 2013 z utworem "They Frontin" oraz tytułu "Producentów Roku" od Muno.pl.

O najlepsze brzmienia podczas afteru zadbają:

  • Kovvalsky
  • zebra
  • Dj Mati


Wstęp do 21 free, później płacicie 2dyszki.

Tagi: Przystań na Lato, Catz 'n Dogz

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Dzisiaj, 23.01.2020
Jutro, 24.01.2020
Pojutrze, 25.01.2020
Reklama
Reklama