Zorza rusza z nowym cyklem filmowym i wprowadza zniżki dla studentów

 Zorza rusza z nowym cyklem filmowym i wprowadza zniżki dla studentów
Reklama

Zorza X – taką nazwa nosi nowy cykl filmowy, który od października zagości na ekranie kina Zorza. Ponadto w październiku kino proponuje niższe ceny biletów dla studentów oraz zaprasza na swoje stałe cykle filmowe.  

W ostatni piątek września (27.09) w ramach cyklu Babski Wieczór, Panie będą miały okazję obejrzeć przedpremierowo film „Ślicznotki” z Jennifer Lopez w roli głównej. Przed seansem o godz. 18:00 w holu kina - przygotowane zostaną różne atrakcje dla Pań. Bilety w cenie 15 zł.

W październiku kino Zorza rusza z nowym cyklem filmowym. Pod hasłem "Zorza X" kryją się dwa znaczenia. Kino Zorza jako miejsce X muzy oraz Zorza "iks" - jak z archiwum X - oznacza, że widzowie zobaczą starsze filmy z tzw. archiwum "Zorzy", klasyki oraz te filmy, które nie znalazły się w repertuarze Zorzy, ani żadnym innym rzeszowskim kinie. Będzie to więc  jedyna okazja, aby zobaczyć film na dużym ekranie. 

Pierwszy seans w ramach nowego cyklu odbędzie się w piątek, 4 października o godz. 19:00. Zobaczymy film "Najlepsze lata" ("Mid90s") reż. Jonah Hill. Bilety w cenie: 13 zł 

Reklama

Ponadto w październiku kino zachęca studentów pierwszego roku do korzystania z oferty promocyjnej na bilety. Wszystkie seanse, łącznie z weekendami będą dostępne dla nich w cenie 12 zł. (*Promocja ta nie wiąże się z wydarzeniami specjalnymi organizowanymi przez kino, jak np. DKF Zorza, Zorza w Ciemno, Zorza X, Opery)

Co jeszcze w październiku w kinie Zorza?

15 października o godz. 19:00 w ramach DKF Zorza odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Portret kobiety w ogniu". Dla naszych stałych DKF-owiczów kino przygotowało niespodziankę. Bilety w cenie 11 zł

Na 23 października zaplanowano seans w ramach cyklu „Zorza w Ciemno”. To wydarzenie dla wszystkich tych, którzy lubią filmowe niespodzianki. Seanse odbywają się raz w miesiącu. Cała zabawa polega na tym, że tytuł filmu, na który widzowie kupią bilet, poznają dopiero siedząc przed ekranem na sali kinowej. Przed każdym seansem w ramach Zorzy w Ciemno na stronie facebookowej kina Zorza pojawiają się wskazówki związane z filmem, który będzie prezentowany podczas najbliższego spotkania. Widzowie, którym uda się odgadnąć tytuł, otrzymają zaproszenia na kolejny seans w ciemno. Bilety na seans kosztują 12 zł.

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: kino Zorza , Babski wieczór , DKF Zorza , Zorza X , cykl filmowy

Dzisiaj, 20.02.2020
Jutro, 21.02.2020
Pojutrze, 22.02.2020
Reklama
Reklama