Wyjątkowy koncert Ireny Santor w Filharmonii Podkarpackiej

Wyjątkowy koncert Ireny Santor w Filharmonii Podkarpackiej
Reklama

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki w tym roku obchodzi diamentowy jubileusz pracy. Z tej okazji artystka wyrusza w wyjątkową trasę koncertową „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”, która zawita również do Rzeszowa.

Rzeszowski koncert zatytułowany "Tych lat nie odda nikt" odbędzie się 28 lipca w Filharmonii Podkarpackiej. Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego pod dyrekcją Mariusza Dubrawskiego.

Irena Santor, jako pierwsza polska artystka z dziedziny muzyki rozrywkowej, została uhonorowana tytułem doktora honoris causa, przyznanym przez Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Odbierając ten zaszczytny tytuł Artystka powiedziała - Moim najważniejszym osiągnięciem jest to, że przez dziesiątki lat nigdy nie brakowało mi publiczności na widowni, nigdy nie byłam artystką bezrobotną. Ciągle jeszcze towarzyszy mi uczucie, że jestem potrzebna, że do dziś mam dla kogo śpiewać. I właśnie to uważam za moje największe osiągnięcie.

Reklama

Koncert w Rzeszowie wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Irenę Santor, piosenki, które z jej punktu widzenia były i są ważne, które wpisały się w jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem znane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Jubilatki.

Bilety na koncert w cenie 100zł można kupić na platformie Ekobilet, oraz stacjonarnie w siedzibie Estrady Rzeszowskiej.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Filharmonia Podkarpacka , Irena Santor

Dzisiaj, 17.10.2019
Jutro, 18.10.2019
Pojutrze, 19.10.2019
Reklama
Reklama