„Worldwide Photowalk Rzeszów”. Wystawa poplenerowa

Od 4 listopada w Galerii Nierzeczywistej przy ul. Matejki 10 będzie można obejrzeć efekty tegorocznego spaceru fotograficznego po ulicach Rzeszowa w ramach „Worldwide Photowalk Rzeszów”. W tym roku do akcji dołączyła Podkarpacka Policja.
fot. Grzegorz Czech
Reklama

Blisko 50 osób wzięło udział w rzeszowskiej edycji „Worldwide Photowalk”, która odbyła się 1 października. Partnerem pleneru była Podkarpacka Policja, która przygotowała liczne atrakcje dla spacerujących fotografów. Mieli oni okazje uchwycić w kadrach m.in. policyjny patrol w mundurach z okresu międzywojennego na tle rzeszowskich kamienic, jeden z najszybszych radiowozów jakim dysponują rzeszowscy policjanci w rejonie okrągłej kładki, czy patrol konny przechadzający się w Parku Jedności Polonii z Macierzą.

Efekty tego niezwykłego spaceru będziecie mogli podziwiać na wystawie poplenerowej, której wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek 4 listopada o godzinie 18:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF, przy ul. J. Matejki 10 w Rzeszowie.

Oprócz tego najlepsze zdjęcia przedstawiające podkarpacką Policję znajdą się w policyjnym kalendarzu na 2017 rok.

Reklama

Zdjęcia z pleneru mają pojawić się również na wystawie jak planowana jest również w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Uczestnicy pleneru: Agnieszka Leja, Agnieszka Mac Uchman, Agnieszka Szafirska, Andrzej Błoński, Andrzej Leja, Anna Trojnar, Damian Bobrowicz, Ewa Jeżowska – Charchut, Grzegorz Czech, Iwona Schöntag, Jan Szczepański, Joanna Kowalska, Joanna Szostek, Jolanta Kyc, Karolina Szyszka, Katarzyna Jopek, Katarzyna Wolska Pociask, Klaudia Zagórska, Kornelia Sowa, Lidia Dyło, Magdalena Bełch, Paweł Jakubowski, Paweł Stryjecki, Piotr Pieróg, Sabina Smoleń, Sebastian Stankiewicz, Sławomir Fornal, Sławomir Gibała, Tomasz Bełza, Urszula Stachowicz, Wiesław Gargała.

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Worldwide Photowalk Rzeszów

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama