Włodek Markowicz, youtuber i twórca filmu "Kropki" spotka się z czytelnikami
Włodek Markowicz, z czytelnikami już w najbliższy czwartek w Empiku w Galerii Rzeszów.
Włodek Markowicz, youtuber i twórca filmu "Kropki" spotka się z czytelnikami

- Napisałem o rzeczach, o których sam chciałbym usłyszeć jeszcze kilka lat temu.  Przeprowadzam czytelnika przez moją drogę ku dorosłości, pokorze i zrozumieniu. Odkrywam prawdziwe znaczenia bycia sobą, zdrowego egoizmu i fałszywego altruizmu. Wciąż uczę się mniej brać, a więcej dawać. Boli mnie ludzka krzywda, jaką sobie nieświadomie nawzajem wyrządzamy, mówi Włodek Markowicz twórca popularnych „Kropek”. Autor spotka się z czytelnikami już w najbliższy czwartek w Empiku w Galerii Rzeszów.

Włodek Markowicz, to popularny youtuber, współtwórca vloga Lekko Stronniczy i współautor książki „Lekko Stronniczy – jeszcze więcej”. Wielbiciel Steve’a Jobsa, którego biografia jest jego ulubioną książką. Jego filozoficzny film „Kropki” obejrzano już 1 300 000 razy.

Urodził się w 1988 r. Studia na krakowskiej Akademii Ekonomicznej rzucił, kiedy uznał, że może lepiej wykorzystywać dany sobie czas. Przez 4 lata prowadził z Karolem Paciorkiem jeden z najpopularniejszych polskich vlogów humorystycznie komentujących rzeczywistość. Od 2011 r. do 2015 r. powstało 1001 odcinków Lekko Stronniczego wydawanych we wszystkie dni robocze o godz. 18.00. Współpracę vlogerów zakończyła wydana wspólnie książka. W ostatnich miesiącach Markowicz samodzielnie zrealizował kilka filmów internetowych, m.in. reportaż o e-sporcie oraz filozoficzny dokument „Kropki”, po którym bywa nazywany polskim Paulem Coelho.

Dwukrotny laureat nagrody Grand Video Awards 2015 magazynu Press. Zdobywca trzech nagród podczas prestiżowej Gali Twórców Roku 2015 w kategoriach: Twórca Roku 2015, Twórca Video, Roku 2015 i Twórca Video Roku 2015 w kategorii Vlog. Na co dzień łączy kropki.

„Kropki” (Flow Books) to zrealizowana na papierze idea opowiedzenia o powiązaniach łączących elementy rzeczywistości, o czym traktował internetowy film Markowicza pod tym samym tytułem. Jak wyjaśnia, pisze w swojej książce o rzeczach, o których sam chciałby usłyszeć jeszcze kilka lat temu. Odkrywa prawdziwe znaczenia bycia sobą, zdrowego egoizmu i fałszywego altruizmu.

Reklama

23 czerwca, godz. 17:00
Empik Galeria Rzeszów
Rzeszów, Al. Piłsudskiego 44

 

 

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Włodek Markowicz , Kropki , Lekko Stronniczy

Reklama
Reklama