Wirtualne spotkania z pisarzami w WiMBP w Rzeszowie

fot. Adobe Stock
Reklama

„Spotkajmy się online” – pod takim hasłem Województwa i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje cykl wirtualnych spotkań z mistrzami słowa i obrazu. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 9 lipca.

Do udziału w projekcie „Spotkajmy się online” zaproszeni zostali cenieni autorzy współczesnej literatury polskiej, poruszający istotne i uniwersalne tematy oraz tworzący teksty zyskujące uznanie i zainteresowanie czytelników. W letnie wieczory w WiMBP zagoszczą wirtualnie Michał Rusinek, Jakub Żulczyk, Mariusz Szczygieł, Jakub Małecki, Witold Szabłowski, Marcin Wroński i Alek Rogoziński, a gościem specjalnym będzie wybitny ilustrator Józef Wilkoń.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 lipca o godz. 18:00. Gościem będzie Michał Rusinek. Następne zaplanowano na 14 lipca z udziałem Jakuba Żulczyka, a kolejne z Alkiem Rogozińskim na 5 sierpnia. Informacje o terminach kolejnych wydarzeń pojawiać się będą na stronie internetowej WiMBP oraz profilu facebookowym instytucji.

Reklama

Spotkania z pisarzami realizowane będą w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem platformy ClickMeeting umożliwiającej interakcję i aktywne zaangażowanie odbiorców. Aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się na dedykowanej stronie https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.pl/ (podając imię i adres e-mail, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania). W mailu zwrotnym potwierdzającym rejestrację znajdować się będzie aktywny link - wejściówka na wybrane spotkanie.

Każde ze spotkań będzie tłumaczone na język migowy.

Po zakończeniu streamingu live nagrania rozmów zostaną udostępnione na stronie Biblioteki oraz w mediach społecznościowych tak, aby zainteresowani czytelnicy mogli odtworzyć je w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: WiMBP Rzeszów , pisarze , autorzy , spotkania wirtualne

Reklama
Reklama