Wiemy, kto jeszcze wystąpi na festiwalu Goodfest
Już 18 czerwca w Dębicy odbędzie się piąta edycja festiwalu Goodfest organizowanego przez Goodyear Dunlop Tires Polska oraz Firmę Oponiarską Dębica.
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

W tym roku na dwóch scenach Goodfest wystąpią: Kayah, Natalia Nykiel, Sokół i Marysia Starosta, Taco Hemingway, The Dumplings oraz Domowe Melodie. Do artystów dołączą finaliści konkursu Goodfest Dobre Dźwięki, którzy zwyciężyli w głosowaniu internautów: KOSMOS, Sztokholm oraz Can’t Explain.

Za nami drugi etap konkursu Goodfest Dobre Dźwięki. Przez ostatni tydzień internauci mogli głosować na sześciu wykonawców, z których trzech wystąpi na dużej scenie festiwalu Goodfest. Spośród zakwalifikowanych do drugiej fazy artystów do finałowej trójki przeszli: KOSMOS, Sztokholm i Can’t Explain. Już 18 czerwca te zespoły zawalczą o uznanie publiczności festiwalu Goodfest, której poparcie będzie mierzone decybelomierzem. Na zwycięzców czekać będzie nagroda w wysokości 3 000 zł.

Reklama

Bardzo nas cieszy, że internauci wybrali tak różnorodne zespoły, aby zagrały na festiwalu Goodfest. Dzięki temu duża scena w Dębicy zamieni się w prawdziwy tygiel dźwięków i stylów. Trzymamy kciuki za wszystkich finalistów i mamy nadzieję, że udział w konkursie Goodfest Dobre Dźwięki będzie dla nich ważnym momentem w artystycznym rozwoju   – powiedział Paweł Jezierski, menedżer ds. komunikacji Goodyear Polska i Ukraina.

Festiwal Goodfest to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na Podkarpaciu, które szybko zajęło także miejsce na kulturalnej mapie Polski. 18 czerwca w Dębicy, oprócz finalistów konkursu Goodfest Dobre Dźwięki, wystąpią: Kayah, Natalia Nykiel, Sokół i Marysia Starosta, Taco Hemingway, The Dumplings oraz Domowe Melodie.

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Goodfest , festiwal w Dębicy

Reklama
Reklama