Wakacyjny spektakl dla dzieci w teatrze Maska

fot. Materiały prasowe
Reklama

18 sierpnia o godz. 16:30 na Scenie Kacperek w teatrze Maska będzie można zobaczyć spektakl „Czerwony Kapturek”, zrealizowany przez jedną z aktorek teatru.

"Czerwony Kapturek" z klocków waffli MARIOINEX to autorska inicjatywa aktorska Kamili Olszewskiej, aktorki Teatru Maska, z wykształcenia pedagoga. W przedstawionej opowieści ożywimy przedmioty wykorzystując niezwykły świat wyobraźni dziecka. Formuła spektaklu nawiązuje do tworzenia teatru w domu.  Teatru, w którym grającymi postaciami i scenografią mogą stać się przedmioty codziennego użytku czy zabawki z pokoju dziecięcego.

"Inspiracją do powstania spektaklu o Czerwonym Kapturku według Jana Brzechwy była i  jest nadal zabawa z moim synem, dzięki któremu codziennie mam możliwość przenoszenia  się w przeróżne magiczne światy.

Uwielbiam ten nasz wspólny czas na zabawę! To wielkie wyzwanie, by sprostać otwartości w myśleniu i działaniu dziecka. Zachęciło mnie to do stworzenia przedstawienia z dziecięcych klocków, w którym będę podążać za emocjami i reakcjami widzów."  Kamila Olszewska

  • autor: Jan Brzechwa
  • reżyseria: Kamila Olszewska
  • scenografia: Kamila Olszewska z wykorzystaniem klocków waffli MARIOINEX
  • muzyka: Mieczysław Janicz
  • obsada: Kamila Olszewska

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku od 2 do 4 lat czas trwania: 30 minut". Bilety w cenie 15 zł dostępne na www.teatrmaska.pl lub w kasie teatru.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 17.10.2019
Jutro, 18.10.2019
Pojutrze, 19.10.2019
Reklama
Reklama