W weekend w Rzeszowie otwiera się nowy klub. Zagra Playboys
Zamiast Black & White będzie Bajka Disco Club.
W weekend w Rzeszowie otwiera się nowy klub. Zagra Playboys

W weekend 21 i 22 października w C.H. Europa II przy ul. Piłsudskiego 34  otwiera się nowy klub - Bajka Disco Club. Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie zespół Playboys.

Nowa miejscówka jest jedną z największych dyskotek w Polsce i pierwszym klubem w Rzeszowie serwującym występy na żywo największych gwiazd polskiego disco. Rzeszowski Bajka Disco Club kontynuuje sukces swojego imiennika, który już od ponad roku trzęsie imprezową sceną Łodzi.

Z okazji otwarcia w klubie odbędą się dwie imprezy: w piątek i sobotę od godz. 20:00. W piątkową noc wystąpi na żywo zespół Playboys, a przez cały weekend imprezy na dwóch parkietach muzycznych rozkręcać będą sety DJ-ów. W Sali Głównej królować będzie disco polo i dance, a w sali Exclusive do tańca porwą hity lat 80. i 90.

Bilety na piątkową i sobotnią imprezę można będzie zakupić przy wejściu w cenie 15 i 10 złotych od osoby. Na pierwszych 100 gości czekają energetyzujące upominki w postaci napojów Bajka Energy Drink.

Bajka Disco Club to mocno imprezowe wnętrze, solidnie zaopatrzone bary, imprezy tematyczne rozkręcane przez DJ-ów oraz koncerty największych gwiazd polskiego disco.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Playboys , Bajka Disco Club , nowy klub Rzeszów

Reklama
Reklama