W tym tygodniu w LUKR: Hey i DJ prosto z Ibizy
W piątek – koncert grupy HEY promujący najnowszy krążek „Błysk”, w sobotę zaś, po raz pierwszy w Rzeszowie, rezydent klubów na Ibizie oraz gość najbardziej renomowanych parkietów Europy - DJ neeVald.
fot. Materiały prasowe

4 listopada na koncertowej scenie LUKR jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych – Hey z trasa promującą album „Błysk”.

Od 1992 r. ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej – szybko zjednały sobie publiczność, zaś nowy, studyjny album miał swoją premierę 22 kwietnia br.. Jego tytuł to "BŁYSK", a promują go single "Prędko, prędzej" oraz "Historie" - obydwa utwory dotarły do 1 miejsca legendarnej LP3. Na scenie klubu LUKR zabrzmią zatem nie tylko nowe utwory zespołu HEY, ale i ich największe przeboje. Będzie moc, i BŁYSK!

Otwarcie bram o godz. 19:30. Początek koncertu o godz. 21:00. Bilety w cenie 69 pln do nabycia na www.lukr.club oraz w Punkcie Info Millenium Hall (poziom 0).

W sobotę, 5 listopada po raz pierwszy w Rzeszowie, na specjalne zaproszenie, prosto  Ibizy - DJ neeVald w ramach cyklu imprez GOD IS A DJ. 

Wielkopolską publicznością zaczął bujać już od około 2000 roku, ale tak na prawdę swoje klubowe skrzydła rozwinął po 2004. NeeVald od ponad 12 lat jest autorem najbardziej popularnej - house'owej audycji w kraju - Klubu Fm. Program startował w legendarnej już poznańskiej rozgłośni Rmi Fm. Obecnie kunszt radiowca i klubowego Dj’a dostrzegła stacja RMF MAXXX zapraszając go do współpracy. Teraz jedyna taka audycja Fm w Polsce gra codziennie od poniedziałku do piątku po 22:00.

Reklama

Ponad pięć lat temu jako pierwszy Polak stał się radiowym rezydentem Ibizy. Co niedzielę po 11:00 w najlepszej rozgłośni radiowej na Ibizie - Ibiza Global Radio, neeVald prezentuje Sexy Sunday. Godzinne mixy relaksującego brzmienia chill house, deep i nu disco. Popularność tej muzyki i audycji w Polsce zaowocowała wyjątkowymi imprezami przesiąknietymi zmysłowym brzmieniem, a na parkiecie wyjątkowymi ludźmi.

Rok 2012 był bardzo wyjątkowy dla neeVald'a. Po tym, jak w 2010 roku zadebiutował w czołowych klubach na Ibizie: Pacha, Km5, Bora Bora, La Plage, Bubbles oraz live w Ibiza Global radio, powtórzył sukces w 2011, kiedy został wybrany międzynarodowym rezydentem klubu Bora Bora i tym samym reprezentuje markę najlepszego, tanecznego beach baru Ibizy. Latem także debiutował na głównej scenie klubu Amnesia grając w prime time, co umacniło jego dj'ską markę na najbardziej imprezowej wyspie świata.

Do tej pory neeVald zagrał na największych i najważniejszych eventach z muzyką klubową w Polsce zostając rezydentem najlepszych klubów w naszym kraju. Cały czas rozwija swój kunszt dj'ski opierając się coraz częściej na swoich własnych produkcjach i urozmaicając swoje granie technicznymi nowinkami.

Wstęp: +18; do 23:00 – 10 pln, później – 20 pln.

Wstęp free: wszystkie panie do 23:00, użytkownicy aplikacji Day&Night za okazaniem kuponu. 

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: LUKR , Hey , DJ neeVald

Dzisiaj, 22.08.2019
Jutro, 23.08.2019
Pojutrze, 24.08.2019
Niedziela, 25.08.2019
Reklama
Reklama