W Rzeszowie rozpocznie się jesienna trasa Huntera
Zespół Hunter rusza w jesienna trasę koncertową promującą nową płytę. Pierwszy koncert odbędzie się w Rzeszowie.
W Rzeszowie rozpocznie się jesienna trasa Huntera

21 października w klubie Pod Palmą wystąpi grupa Hunter. Będzie to pierwszy koncert na jesiennej trasie promującej nową płytę zatytułowaną "NieWolność", której premiera odbędzie się 4 listopada. Koncert odbędzie się o godz. 20:00. Otwarcie bram o godz. 19:00. 

Bilety w przedsprzedaży 40 zł, do nabycia w:

  • Sklep Toxic ul. 3 maja 
  • Biuro Thorn & Emm ul. Cicha 4
  • Trasa Podziemna ul. Rynek 26
  • Bufet Cocos, ul. Cicha 2 (
  • Klub Pod Palmą czynne w trakcie imprez.
  • Na Stronie Klubu 
  • Sieć TicketPro

Podczas koncertu będziemożna usłyszeć nie tylko premierowe utwory, ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Reklama

Nowa płyta Huntera ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans. 


Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań. 

Na płycie pojawią się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy. 

Poniżej tytułowy utwór z nadchodzącego albumu:


 

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Pod Palmą , Hunter , Niewolność

Reklama
Reklama