W Rzeszowie otwarto wyjątkową wystawę poświęconą Beksińskiemu

fot. Millenium Hall
Reklama

Spektakl multimedialny, seanse wirtualnej rzeczywistości i unikatowe dzieła Zdzisława Beksińskiego  - to wszystko będzie można zobaczyć w ramach wyjątkowej wystawy, która od dziś dostępna jest w Millenium Hall.  

8 października 2020 r. z okazji 9 urodzin Millenium Hall otwarto wystawę poświęconą twórczości Zdzisława Beksińskiego.  „Wystawa jakiej nie było – BEKSIŃSKI. Nieznane obrazy – spektakl multimedialny – niespodzianki” stanowi okazję do obejrzenia unikatowych dzieł wybitnego artysty Zdzisława Beksińskiego. Zaprezentowane zostaną obrazy, które jedynie w wyjątkowych okolicznościach pokazywane są szerszej publiczności. Formułę wystawy wzbogacą multimedialne atrakcje, m.in. prezentacja wybranych dzieł mistrza na wielkoformatowych ekranach, czy też pokazy ożywionych obrazów w ramach seansów wirtualnej rzeczywistości.

Integralną częścią wystawy jest również strefa Virtual Reality, gdzie za pomocą okularów VR widz może wejść “do środka obrazów” Beksińskiego i znaleźć się wewnątrz świata namalowanego przez mistrza. Całość składa się na niezwykle ciekawą i ekscytującą wystawę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców sztuki poprzez pobudzenie wielu zmysłów.

Wystawę będzie można zwiedzać do 22 października, na poziomie 2 w Millenium Hall,  w godzinach 13:00 – 20:00. Wejście na wystawę o pełnych godzinach, ostatnie o godz. 19:00

Reklama

Bilety dostępne w Punkcie INFO Millenium Hall oraz w aplikacji Going. Cena biletu wynosi 20 zł, ulgowy 15 zł. Ze względów bezpieczeństwa liczba osób jednocześnie przebywających na wystawie jest limitowana.

Wystawa współorganizowana jest przez Miasto Sanok, Muzeum Historyczne w Sanoku, Fundację Beksiński oraz Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów.

 

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Reklama
Reklama