W październiku na scenie koncertowej LUKR: Kult i Peszek
Jeszcze w tym miesiącu w klubie LUKR odbędą się dwa wyjątkowe koncerty.
fot. KULT - ViC / Maria Peszek - Lucas Z

21 października - KULTowy Kult!

Ich nie trzeba już nikomu przedstawiać. Legenda polskiej sceny rockowej, zespół KULT i niezastąpiony Kazik Staszewski we własnej osobie powracają do Rzeszowa. Kolejna, jeszcze lepsza odsłona Pomarańczowej Trasy – już 21 października w klubie LUKR. Na scenie zaprezentują nie tylko autorskie klasyki polskiej muzyki rockowej, ale też najnowszy singiel, który podbija radia w całym kraju – utwór „Madryt”.

Bilety w cenie 75 pln w przedsprzedaży (85 pln w dniu koncertu). Dostępne poprzez stronę: www.lukr.club lub w punkcie INFO na parterze Millenium Hall.


28 października - „Królowa plastikowa” z „Polski A B C i D”, czyli Maria Peszek

Jeden z jej tekstów brzmi: „ja tylko mówię, ja tylko śpiewam”, inny: „nie myśl tyle, nogi masz proste a myśli krzywe”. Na siedem miesięcy po premierze czwartego solowego albumu „Karabin” Maria Peszek ze swoją jesienną trasą zawita także do Rzeszowa. Na Scenie Koncertowej LUKR wystąpi 28 października.

Bilety w cenie:  59 pln (do 23.10.2016), 69 pln (od 24.10.2016). Dostępne poprzez stronę: www.lukr.club lub w punkcie INFO na parterze Millenium Hall.

Na listopad zaplanowano trzy koncerty. W LUKR wystąpią Hey (4.11), Fisz Emade Tworzywo (11.11) i Bovska (18.11). 

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: LUKR , Kult , Maria Peszek

Reklama
Reklama