W niedzielę koncert Brodki w Filharmonii Podkarpackiej
Rzeszowski koncert rozpocznie trasę BRODKA Clashes Tour.
W niedzielę koncert Brodki w Filharmonii Podkarpackiej

9 października o godz. 20:00 w Filharmonii Podkapackiej wystapi Monika Brodka. Będzie to pierwszy koncert na jesiennje trasie artystyki zatytułowanej Brodka Clashes Tour.

Piosenkarka wystapi w powiększonym składzie. Do zespołu dołączą m. in. instrumenty dęte i smyczkowe, jak również organy.

"Clashes" to metafizyka i zmysłowość. Posępne, kościelne organy i pełen wigoru punk rock. Płytę produkował nagrodzony Grammy Noah Georgeson (znany ze współpracy z Joanną Newsom, Devendrą Banhartem czy The Strokes) i m. in. znana z Warpaint perkusistka Stella Mozgawa. Teksty o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. „Clashes” jest jak układanka, która wymaga czasu i nie zdradza swoich walorów, gdy patrzymy na garść rozsypanych elementów. Która zaskakuje, gdy pierwsze puzzle zaczynają do siebie pasować i zachwyca, gdy wszystkie trafiają na swoje miejsce, a naszym oczom ukazuje się pełny obraz.

Bilety w cenach: 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 119 zł (strefa A) dostepne na: www.goodtaste.com.pl, www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.kupbilecik.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert.

 

Facebook Google+ Twitter

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Brodka , Filharmonia Podkarpacka

Reklama
Reklama