W grudniu dwie Potańcówki Miejskie dla Seniorów oraz sylwestrowa impreza finałowa

W grudniu dwie Potańcówki Miejskie dla Seniorów oraz sylwestrowa impreza finałowa
Reklama

Rok 2019 był dla Potańcówek Miejskich dla Seniorów okresem wyjątkowym oraz niezwykle udanym. W jego trakcie mieszkańcy mogli bawić się wspólnie na ponad trzydziestu edycjach imprezy. 2019 rok to także sukces drugiej już edycji wrześniowej akcji „Senior w Mieście”, której Potańcówki Miejskie dla Seniorów są stałą częścią, jak również wielkiego osiągnięcia Rzeszowskiego Domu Kultury w ogólnopolskim konkursie Adamed dla Seniora, w którym instytucja za swoją działalność na rzecz Seniorów nagrodzona została drugim miejscem.

Grudzień rozpocznie się od ostatnich w tym roku Potańcówek Miejskich dla Seniorów, które odbędą się kolejno 7 i 14 grudnia bieżącego roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie obu imprez zaplanowane jest na godzinę 16:00.                     

Reklama

Ostatnia w tym roku zabawa taneczna, w postaci Potańcówki Sylwestrowej dla Seniorów odbędzie się 31 grudnia 2019 roku w godzinach 19:00-02:00. Liczba miejsc jest ograniczona, a wstęp na zabawę odbywać się będzie wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń, dostępnych do odbioru w dniach 9 i 10 grudnia w auli Zespołu Szkół Mechanicznych (w godzinach 11:00 – 14:00). Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia. Wydarzenie będzie mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Organizatorem potańcówek jest niezmiennie Rzeszowski Dom Kultury. Więcej informacji na temat imprez można uzyskać pod numerem telefonu 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Reklama

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Tagi: Potańcówka Miejska dla seniorów , Potańcówka Sylwestrowa

Reklama
Reklama