Trwa zbiórka na ratowanie kina Zorza

fot. kino Zorza

fot. kino Zorza

Kino Zorza po raz kolejny zwróciło się do widzów z prośbą o pomoc finansową. Na portalu Pola Potrafi trwa zbiórka pod hasłem „Ratujmy kino Zorza w Rzeszowie”.

W październiku i listopadzie ubiegłego roku, kino Zorza informowało o trudnej sytuacji finansowej i rozpoczęło akcję sprzedaży specjalnych voucherów wspierających placówkę, które można wykorzystać na dowolny seans filmowy przez cały rok. Jak się okazuje, pomimo ogromnego wsparcia i zaangażowania kinomanów, sytuacja placówki wciąż jest niestabilna. Dlatego też, Zorza zwróciła się do widzów z kolejnym apelem o wsparcie.

„Wprawdzie kino Zorza otworzyło się 12 lutego. Jednak wciąż nasza sytuacja nie jest pewna.” – informuje Katarzyna Kazanecka z kina Zorza.

Tym razem kino uruchomiło zbiórką na portalu  Polak Potrafi pod hasłem "Ratujmy kino Zorza w Rzeszowie", w której na osoby wspierające czekają atrakcyjne i ciekawe nagrody, w tym m.in.  plakaty filmowe, stare obiektywy do projektorów, szpule i puszki na taśmę filmową, dzień w kinie Zorza.

Wszyscy chętni mogą wesprzeć kino Zorza na stronie zbiórki.

 

Facebook Google+ Twitter
Reklama

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze

Dzisiaj, 21.10.2021
Jutro, 22.10.2021
Pojutrze, 23.10.2021
Reklama
Reklama